.

.

10 компјутери Висок Квалитет SCART КАБЕЛ за Сега Сатурн СВ RGB Вистински SCART Кабел за ТВ Води за ПАЛ Конзоли

10 компјутери Висок Квалитет SCART КАБЕЛ за Сега Сатурн СВ RGB Вистински SCART Кабел за ТВ Води за ПАЛ Конзоли

DEN 1919.52
Количина на стоки


10 компјутери Висок Квалитет SCART КАБЕЛ за Сега Сатурн СВ RGB Вистински SCART Кабел за ТВ Води за ПАЛ Конзоли
ЗАБЕЛЕШКА : овој кабел има две верзија.
ПАЛ ВЕРЗИЈА.ОВА Е САМО СЕ ВКЛОПУВААТ ПАЛ КОНЗОЛА.
NTSC ВЕРЗИЈА : ОВА Е САМО СЕ ВКЛОПУВААТ NTSC CONCOLE.
овие две верзија може да не се компатибилни
Описи : -Висок Квалитет на кабел на Scart RGB до Сега Сатурн Конзола Конектор -Компатибилен со Сега Сатурн -Направени од страна на Трети Лица Тежина : 82g Кабел Должина : 168cm Пакетот Вклучува : 10 x Scart RGB Кабел

Бренд Име:
FZQWEG
Број На Модел На:
Црна
Компатибилен Марка/Модел:
Сега
Сега Модел:
Сатурн
R

Тие исто така купуваат со овој производ