.

.

Тајните на Воздухот Акустична Слушалка Слушалки со Микрофон за полнење за Motorola XIR-P8260/8200/8268 XPR6000 двонасочна Радио

Тајните на Воздухот Акустична Слушалка Слушалки со Микрофон за полнење за Motorola XIR-P8260/8200/8268 XPR6000 двонасочна Радио

DEN 511.00
DEN 1022.40
-50 %
Количина на стоки

Кинеската Нова Година Празник Информации :
Ние ќе престанеме пратката од 7 Февруари до 25 Февруари за овој празник, ако имате било какви барања, ве молиме да се направи купување однапред, ви благодариме за вашиот разбере. Ние сакаме вас и вашето семејство среќа и благосостојба! Тајните на Воздухот Акустична Слушалка Слушалки со Микрофон за полнење за Motorola XIR-P8260/8200/8268 XPR6000 двонасочна Радио
Карактеристики : 1.Нов & висок квалитет 2.Транспарентен флексибилни акустична цевка тешко може да се открие од страна на луѓето околу вас и ќе ги штити од радијација. 3.Меки пластични уво пупка се вклопува удобно да уво што го задржува вашиот приватен разговор. 4.Скриени микрофон внатре switch PTT 5.Еден резервни пластични уво bud вклучени 6.Одлична за употреба во полицијата, војската, ноќни клубови, барови, макбаскет, безбедност, ресторани, хотели, нешто големо, магацини и бучни околини. 7.Тежина : 29g
Компатибилен радија
Серија
Модели
XPR серија
XPR6000/6100/6300/6350/6380/6500/6550/6580
Xi R серија
Xi R-P8200, Xi R-P8208, Xi R-P8260, Xi R-P8268
ДП серија
DP3400, DP3401, DP3600, DP3601
DGP серија
DGP4150/4150/6150/6150+/8050/8550
APX серија
APX-1000 P25/2000/4000/4000 P25/6000/6000/7000 P25/7000/7000e/7000 XE P25/7000 SE/8000/8000 XE
Напомена : Ако вашата токи-токи тип не е на листата погоре, ве молиме да видам други предмети или испратете ни го вашиот број на модел, тогаш, ние ќе ви помогнат да го најдете оној кој одговара за вас.
Пакетот Вклучува :
1 X Воздух Акустична Слушалка

Бренд Име:
FREZEN
Број На Модел На:
8268-103A6
Is_Display:
No
Тип:
Додатоци
Максимален Домет:
1.5 км-3km
Воки Токи Тип:
Преносни
Материјал:
Пластични
R

Тие исто така купуваат со овој производ