.

.

Lenar 254 трактор делови на главата светилки сијалица, супер бела, камион и auto, 12V 45/45W

Lenar 254 трактор делови на главата светилки сијалица, супер бела, камион и auto, 12V 45/45W

DEN 574.08
Количина на стоки


Глава сијалица за Fenshou Lenar светски обединет 254, 274 и некои auto,
Супер бела, не се обични главата сијалица;
12 V 45/45 W
Кол на одредување на плоча : 42mm;
30 mm пред дното на одредување на плоча : 30мм.
За голема количина, ве молиме пишете ни за понуди со испорака.

is_customized:
Yes
Бренд Име:
AgroTALK
Број На Модел На:
lenar 254
Тип:
градина алатка делови
R

Тие исто така купуваат со овој производ