.

.

Бесплатни Дизајн Бесплатен Превозот Хоризонтална Рамка Банер Pop-Up Рамка Банер Странична Рамка Знаци

Бесплатни Дизајн Бесплатен Превозот Хоризонтална Рамка Банер Pop-Up Рамка Банер Странична Рамка Знаци

DEN 3225.60
Количина на стоки

ОНА ШТО Е ВРЕМЕТО ЗА ИСПОРАКА НА ЗНАМИЊА? Имаме за цел да ја испорача нашите знамиња во рок од 2 до 3 работни дена од денот на уметнички дела одобрување. Да ги разгледаме во нашата "Грижа за Вашиот Пердув Знаме" лист (испорачани со вашиот знаме) за совети за тоа како да се грижи и да го продолжат животот на вашето знаме. Имаме предвидени Спецификација Лист (кои може да се симнат како PDF датотека) за опис на производот кој ви обезбеди со специфични информации кои се однесуваат на големината и тежината на нашите знамиња. Ако дело е подготвен да се печати (во некои случаи) ние може да се направи истиот ден на услугата за печатење, затоа испорака време може да биде во рок од четири работни дена од цел поставеност. ОНА ШТО МАТЕРИЈАЛОТ СЕ ЗНАМИЊАТА ПРОИЗВЕДЕНИ ОД? Нашите знамиња се произведени со користење 110gsm (грама на квадратен метар ) 100% полиестер.Бесплатни Дизајн Бесплатен Превозот Хоризонтална Рамка Банер Pop-Up Рамка Банер Странична Рамка Знаци
Pop-Up Реклами за Отворен или Затворен Настани – Совршени за Рекламирање Сопствени Дизајни!
Pop-up A-рамка банери се лесни, преносливи и лесен стил на внатрешен или надворешен дисплеј. Тие се составени од три знамиња пораби заедно, со што целокупната знаме многу потешки и посилна (затоа што ги прави повеќе траен). НЕ САКАМ ЕДЕН ИЛИ ДВОСТРАНО ПЕЧАТЕЊЕ? Еден двострано знаме има дизајн на печатени на само една страна. Уметничкото дело може да потрае и до четири дена за да бидат проверени, одобрени и да се заврши. Испорака е од прва класа потпиша за преку курир. На пример, ако на екранот на вашиот знаме на мека основа тоа е најдобро да се користи основа колец да се зацврсти вашето знаме да, а ако се поставување на знамето на тешко земјата најдобро е да се користи вода база. Еден двострано печатени знаме има дизајн кој карактеристики на двете страни на знамето. Ова, исто така, информира дека на најдобар база да се користи за да се зацврсти вашиот знамиња. Овој тип на печатење, исто така, ќе покаже преку, на другата страна на вашето знаме во одразува сликата. ОНА ШТО Е ДОВЕДЕ ВРЕМЕ НА ПЕРДУВ ЗНАМИЊА? Ние ќе ги провери и процесира вашата нарачка, како е како што веројатно може. Ве молиме кликнете на следниов линк за да преземете копија од спецификацијата лист. Ако планирате да се прикаже знаме во затворен простор, тогаш крст-база застане е најсоодветната опција. Виткање рамка, исто така, ги прави безбедни за користење на спортски терени, бидејќи тие претставуваат никаков ризик за повреди на играчите.

Големина:
S(60x120cm), M(70x150cm), L(100x200cm), XL(110x260cm), D1(100cm), D2(120cm), D3(150cm)
Стил:
Летање
Бренд Име:
jidian
Ткаенини:
CoolDry
Употреба:
Рекламирање
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
p-h-033
Тип:
Печатени
R

Тие исто така купуваат со овој производ