.

.

Бронза Метал Кабинет Вратата Багаж Зглоб,7 Дупки Оркестарот,Мебел и Декорација Кука Зглоб,34*53mm,20Pcs

Бронза Метал Кабинет Вратата Багаж Зглоб,7 Дупки Оркестарот,Мебел и Декорација Кука Зглоб,34*53mm,20Pcs

DEN 272.00
DEN 383.52
-29 %
Количина на стоки


Тип:
Вратата Шарки
Материјал:
Железо
Број На Модел На:
34*53mm
боја:
Бронза На Ѕвонење
Материјал:
Железо
Големина:
34*53mm
DIY Материјали:
Дрво
R

Тие исто така купуваат со овој производ