.

.

Бесплатен превозот chinease бамбус сликарство класичната занает рачно изработени non-automatic rainproof parasol танц реквизити подмачкана хартија чадор

Бесплатен превозот chinease бамбус сликарство класичната занает рачно изработени non-automatic rainproof parasol танц реквизити

DEN 1268.00
DEN 2438.40
-48 %
Количина на стоки


Answer : ___________________________ Note : 1.Со Подмачкана хартија чадор е рачно изработени чадор со кинески карактеристики. Тоа треба 3-6 работни дена да го произведува по приемот на нарачката. Па обработка времето од нарачката е можеби подолго од вообичаените производи. 2. Зошто подмачкана хартија чадор може да биде водоотпорен како заеднички чадор? Тоа е tongoil насликани на чадор ткаенина прави чадор водоотпорен. На tongoil има непријатен мирис. Така, новите чадор има непријатен мирис, бидејќи на tongoil. Мирисот ќе веднаш исчезнува со текот на времето. Ако умот мирисот многу. Ве молиме место цел по разгледување. 3.Ако ја ставите капата во добро вентилирани место, Тоа ќе биде корисно да се направи мирисот веднаш исчезнува побрзо.
Ако сакате да ја смените големината или да добиете повеќе занаети, кликнете тука :

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
84H184
Тип:
Други
Тип:
Чадори
Материјал:
oilpaper и бамбус
Производот:
Занает Чадор
Возрасна Група:
Возрасни лица
Контрола:
Не-автоматски Чадор
Шема:
Долго се справи со Чадор
Големина:
M
Кол на чадор ткаенина :
84CM
Занает:
половина носат
Функција:
чадор,parasol,проп,декорација
R

Тие исто така купуваат со овој производ