.

.

Ulanzi за iPad Професионални Таблета Tripod Планината 5-12 Универзална Стојат Менгеме Прилагодливи Вертикална Заградата Носителот Адаптер 1/4

Ulanzi за iPad Професионални Таблета Tripod Планината 5-12 Универзална Стојат Менгеме Прилагодливи Вертикална Заградата Носителот

DEN 413.00
DEN 960.00
-57 %
Количина на стоки


Прилагодливи таблета tripod планината адаптер одговара на било паметни телефони или други таблети 5 до 12-Инчи. Лесно се прилагодува должина, со лесен и безбеден за заклучување. Може да се земе фото и видео или снимање на состанокот и сл. Лесно да се инсталира и го извади

Пакет:
Yes
Бренд Име:
ulanzi
Употреба:
Дигитална Камера
Број На Модел На:
0338
Материјал:
Карбонски Влакна
Тип:
iPad tripod планината
R

Тие исто така купуваат со овој производ