.

.

висок квалитет шарм 11x2mm крстот Pendant со 2 дупки,Шарм & Привезоци,одговараат за ѓердан/нараквица/earring ект,продаваат 20pcs/многу

висок квалитет шарм 11x2mm крстот Pendant со 2 дупки,Шарм & Привезоци,одговараат за ѓердан/нараквица/earring ект,продаваат 20pcs/многу

DEN 398.40
Количина на стоки

30 Дена гаранција за враќање на Парите : Ние работиме "не-quibbles" гаранција, што значи дека ако поради некоја причина не сте задоволни со вашиот купување, едноставно да го вратите за нас во неговата оригинална состојба во рок од 30 дена од датумот на испорака.
Плаќање прифаќаме само Зачувам ( ве Молиме контактирајте со нас ако било какви проблеми со овие ) ве Молиме Плаќање во рок од 48 часа по место цел.) ако не се repsonse по 48 часа, ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите. За други земји, превозот време можеби една недела подолго. Ако ви треба количина е поголема,plz се чувствуваат слободни да контакт. Ние обично брод од страна на DHL, FEDEX,EMS и тоа чини околу 4~7 дена пристигна Можете да изберете e Packet или Воздух Mail превозот,пратката ќе биде предаден преку Воздухопловната, обично тоа ќе трае околу 2-3 недели за Европа, САД, Австралија клиенти. Ние ќе издаде целосна наплата за цената што ја платиле за објектот. Тоа е над речиси еден месец и мојата цел не е донесен. Ве молиме контактирајте ме ако пратката не е доставена на време. Нормално, сите мои аукција огласи, исто така, треба да се КУПИ ТОА СЕГА листата, можете да го најдете производот ID во опис област, тогаш побарајте го во мојата продавница, ако не можете да го најдете, јавете ми се.
количина : 20pcs/многу
големина : 11x2mm
боја : сребро позлатен、кс злато
Никел и Олово слободни
Зошто Rose Beading Накит Строга Контрола на квалитетот : моравме да ги проверите сите производи пред превозот од нашите warhouse,секоја постапка на контрола на квалитетот се открие КК тим прецизен природата,без разлика на нашите купување на канал или на испорака постапки. Што треба да направам? Ве молиме контактирајте со нас за решение, и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.секој клиент прашање,ќе доби Професионални Услуги на Клиентите. Вашата цел ќе бидат обработени и испратени во рок од 48 часа по добивањето на плаќање.
Купи овој предмет исто така се купи : . Професионални Услуги на Клиентите : ако имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail,контакт форма,ние ќе ви одговори на сите e-mail во рок од 24 часа. Се вашите објекти исто така се достапни со Купи Тоа Сега формат? Јас не сакаат да чекаат. Дали постојат било какви опасни метали во вашиот метал шарм наоди? Сите мои метални производи се ДОВЕДЕ СЛОБОДНИ. 48 Часа Испраќање Испорака Ние брод на светот, освен Кина, Тајван, Хонгконг.
Се враќа Несаканите или Несоодветни Предмети : Ако не сте задоволни со предмети што ги добив, може да се вратат на производи во рок од 30 дена од денот на испорака за враќање на парите, но купувачот се одговорни за трошоците за враќање.

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
0.9g
Производ Карактеристики:
Деликатес
Објектот Дијаметар:
0.44inch
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
102043
Метали Тип:
Бакар
Објектот Ширина:
0.08inch
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Должина:
0.44inch
Бренд Име:
rosebeading
Материјал:
Дувачкиот
R

Тие исто така купуваат со овој производ