.

.

Precut Авто Исцелување Автомобил Внатрешни работи Централна Контрола Опрема Панел за Полнење Невидлив Заштитен Филм за БМВ Х5 f15 2014-2017 Додатоци

Precut Авто Исцелување Автомобил Внатрешни работи Централна Контрола Опрема Панел за Полнење Невидлив Заштитен Филм за БМВ Х5

DEN 1223.00
DEN 2352.00
-48 %
Количина на стоки


Објектот Fitment :
Одговара за новиот BMW X5 f15 2004-2017
Опис :
Материјал : TPU(речиси невидливи и авто исцелување)
Боја : Trasparent
Функција : Отпорен На Гребење
Инсталација Совет :
Step1 : подготви spary шише (вода и 1 капка на туш гел),партал и scraper ,за да целосно чистење на апликацијата област.
Step2 : отстрани филмот и спреј со одредена количина на вода на леплива страна .
Step3 : Усогласување на дупки првиот кој ќе им помогне да го усогласи целата парче филм.
Чекор 4 : Scrape на водата и воздухот меурчиња надвор од центарот на агол со помош на scraper.
Step5 : Користете топлина пиштол,фен за коса,или полесни за да го израмните и affix нерамна место.
Мерки на претпазливост :
1.Не construst на maggie,sonwy и мраз ден.Ве молиме не чистење на вашиот автомобил во рок од 48 часа по конструкција.
2.Ве молиме не користете хемиски вода,corrsive агенти(како што се чистење агенти),Degreaser,итн. за да ја избришат или спреј врз заштитна фолија.(Тф што не ги следат горенаведените, ние сме одговорни за тоа.)
Pcckage Вклучуваат :
1 сет(види детали)
ЗА ПРЕВОЗОТ
1. Ние прво ќе се користи e Packet Испорака во САД за купувачот да ја испорача стоката.
2. Ние ќе обично се користат Кина Пост Регистрирани Воздух Mail за купувачот
да ја испорача стоката.
И со следење на информации понудени.
ЗА ПЛАЌАЊЕ
Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
За Враќање
Се надевам дека ќе ви се допадне овој производ, но ако сте на било кој начин незадоволни со купувањето,
можете да го вратите во рок од 30 дена за размена или реконструкција (со исклучок на превозот обвиненија),
ве молам само се чувствуваат слободни да контакт со мене во секое време.
За Повратни Информации
Се надеваме дека ќе може да ни даде 5 ѕвезда повратни информации да ни ги охрабри да направи beeter и да помогне на другите купувачот со цел добра предмети од нас.

Бренд Име:
Поставен На Коњ
Налепница Сместување:
Централната Конзола,Запчаници,Вратата Внатрешни Работи,Suite За Полнење
Материјал:
Пластични
Материјал:
TPU
R

Тие исто така купуваат со овој производ