.

.

50Pcs Излизгајте го Прекинувачот 6 Pin DPDT PCB Панел Планината Мини Микро Toggle Switch L15

50Pcs Излизгајте го Прекинувачот 6 Pin DPDT PCB Панел Планината Мини Микро Toggle Switch L15

DEN 116.00
DEN 124.32
-7 %
Количина на стоки


100% сосема нов и висок квалитет
Лизгајте го Прекинувачот е за промена коло од лизгање на мини рачка на префрлите на контрола на колото да биде ON/OFF/ON.
На Излизгајте го Прекинувачот е широко се користат во производство на електрична играчка, звук опрема, факс, тест инструмент equiopments, или други низок напон коло електронска опрема.
Оваа Излизгајте го Прекинувачот е со игли терминали дизајн за лесно заварување на спој.
На Knob се Справи со е 2mm во висина.
Материјал(Надворешен) : Пластика, Метал
Главната Боја : Сребро На Ѕвонење, Црна
Pin : 6 pin
Количина : 1 Set(50 Pcs)

Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
YAM
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Карактеристики:
Други
Број На Модел На:
46415
сертификација:
CCC
Гаранција:
Други
R

Тие исто така купуваат со овој производ