.

.

24 компјутери hairband ,висок квалитет hairband

24 компјутери hairband ,висок квалитет hairband

DEN 383.52
Количина на стоки


За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА , ако не ,пратката ќе биде испратена назад !
100% ФИЗИЧКИ ФОТОГРАФИИ НАПРАВЕНИ.БЕЗ БИЛО PS МЕТОД.ЌЕ ДОБИЕТЕ ОНА ШТО ГО ПЛАЌААТ.
моден hairband
направени на имитација на бисер ,висок квалитет на еластичен
бисер облик : тркалезна
пакување : хартија кутија
nickle слободни
доведе слободни
може да помине ДОСТИГНЕ тест

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
181011-7068
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Материјал:
бисер
Тип:
Headbands
Метали Тип:
no
R

Тие исто така купуваат со овој производ