.

.

100G / торба маска прав Arbutin Анти-Стареењето Белење на Третман на Акни 98% Arbutin во прав

100G / торба маска прав Arbutin Анти-Стареењето Белење на Третман на Акни 98% Arbutin во прав

DEN 2577.00
DEN 2832.00
-9 %
Количина на стоки

Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да се е-мејл нашата услуга специјалисти 24 Часа на Ден, 7 Дена во неделата.4 СТЕ C CAS : 497-76-7 Вриење точка : 561.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ УПЛАТАТА, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. Ако нема одговор во рок од 24 Часа, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија.За Бразил ќе и до 60 дена понекогаш.
Ние се залагаме за нашите задоволството на клиентите на најдобар можен. Ве молиме проверете со вашиот countrys ц. Бесплатен Превозот : Сите предмети се со бесплатен превозот ќе бидат испратени од страна на нашите сопствени превозот метод кој се 7-25 работни дена да пристигне зависи од земјата. да се утврди дополнителни трошоци се наметне на објектот пред да купувате. Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош.Ние нудиме 14 дена политика на враќање. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена т од денот ќе примите вашата нарачка, ако имате било какви прашања или проблеми со производот и би сакал да се врати.
Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се одговорност на превозот услуга. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.Кинески Име : arbutin Хемиска формула : C12 H16 O7 КУД најава број : 497-76-7 точка на Топење : 198-201 СТЕ C индекс на Рефракција : -65.5 степени (C=4, H2 O) Изглед : бел прав или acicular кристал Молекуларна тежина : 272.
Ве молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте се доби објект од 30 дена, поради што напоменавме на превозот време постојано.ВАЖНО! ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ЈА! Купувачи се одговорни за увозни давачки, царинските давачки и даноци, доколку ги има.25 EINECS : 207-850-3 Апликација : arbutin користи главно за напредни козметика како осветлувајќи агент и белење агент Флеш точка : 293.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот aliexpress ID.6 на 760 mm Hg Високо квалитетни сурови материјали : Xi-тите Zebang Water solubility : растворлив во топла вода, етанол, малку растворливи во ладна вода, Молекуларна формула : C12 H16 O7 Пакување спецификација : 100 G 1. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Ние прифаќаме Зачувам плаќање само, и мора да се примени во рок од 3 дена од датумот на купување. Нарачки ќе бидат обработени и испратени во рок од 24-48 часа по уплатата е јасно.Купувачот е одговорен за враќање превозот цена.
Ние одржување на високи стандарди на excellenceand се бори за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас.

боја:
Бела
Тип На Објект:
Третман & Маска
GZZZ:
YGZWBZ
Земја/Регион на Производство:
Кина
Формулирањето:
Крем
Функција:
Анти-Стареењето,Белење,Третман На Акни
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
497-76-7
Состојка:
arbutin во прав
Сертификат Број:
GDGF044201606483
НЕТО-WT.:
100g
сертификација:
GZZZ
Употреба:
Целото Лице
Тип:
Завиткани Маска
R

Тие исто така купуваат со овој производ