.

.

1pc 39X17mm Злато алуминиум нозе HIFI подлога Шасија приклучок за Слушалки за Антена Звучници DAC Играч

1pc 39X17mm Злато алуминиум нозе HIFI подлога Шасија приклучок за Слушалки за Антена Звучници DAC Играч

DEN 316.00
DEN 494.40
-36 %
Количина на стоки


39 X17mm Sliver алуминиум HIFI нозе подлога Шасија за Headphone Засилувач Говорникот DAC CD Player
1. Предмет : Алуминиум нозе x 1
2. Материјал : Алуминиум
3. Димензии : 39 X17
4. Боја : Sliver
5. За : CD, DVD, DAC, Аудио Засилувач, Видео, Радио ,приклучок за Слушалки Засилувач,Цевка amlifier,Шасија И ТАКА НАТАМУ
Sliver,Злато и Црна Достапен!

Стандард:
нозете
боја:
Злато
Места Број:
2
Број На Модел На:
КД-FT3917C-S
Под контрола се Префрлите:
No
Поддршка За Брзо Полнење:
OPPO VOOC
Заштита Од Преоптоварување:
No
Продолжување Должина На Кабел:
7.8 m
Број на USB Порти:
Никој
Примена:
Станбени / Општа Намена
Господар Префрлате:
No
Синхрони Исправање Технологија:
Yes
Заземјување:
Не-Заземјување
Surge Protector:
No
Номинална Напон:
250V
WIFI:
No
Номинална Струја:
2A
Еден USB Max Излез:
5V 8A
Тип:
Електричниот Приклучок
R

Тие исто така купуваат со овој производ