.

.

DIY Накит Правење на Резерви Луксузни ААА Кубни Циркони Кристал Кристал Големо Зло Око Монистра Pendant Конектор За Изработка на Накит

DIY Накит Правење на Резерви Луксузни ААА Кубни Циркони Кристал Кристал Големо Зло Око Монистра Pendant Конектор За Изработка

DEN 235.00
DEN 313.44
-25 %
Количина на стоки

100% Сосема Нов и Висок Квалитет на DIY Накит Наоди Компоненти Конектори за Изработка на Накит Додатоци Материјал : Висок квалитет на Бакар Метал+ААА Кубни Циркони Кристал Кристал Боја : Злато/Сребрена/Розово злато Крај : 3 Пати Фино Полирање Огледало Заврши Позлатен Објект големина : 34mm*17mm(1 инч=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчен) Точка тежина : 4.1 g/pc Функција : DIY Хривнија Ѓердан Обетки Накит Наоди Додатоци Сите предмети се за промет на големо цена.Повеќе ќе купи од нас,повеќе попуст ќе добиете. Добредојдовте да ја посетите нашата продавница :

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
4.1g
Производ Карактеристики:
уроци конектор шарм монистра
Објектот Висина:
3.4cm
Бренд Име:
JUYA
Објектот Должина:
0cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Ширина:
1.7cm
Број На Модел На:
конектори шарм приврзоци
Објектот Големина:
34mm*17mm
Функција:
DIY Мода Накит Наоди Додатоци
боја:
Злато/Сребрена/Розово Злато
Материјал:
висок квалитет на бакар метал, ААА кубни циркони кристал
diy занает:
Накит Наоди И Компоненти
Dropshipping:
Бесплатни Dropshipping Услуга
Точка име :
Уроци Конектори За Изработка На Накит
R

Тие исто така купуваат со овој производ