.

.

Пинк Беж Луксузни Памук Кревет листови поставите Ориентални Везови Флорални Постелнина Поставува Девојки Кралицата Кралот Мека Прекривки Покрие Pillowcase

Пинк Беж Луксузни Памук Кревет листови поставите Ориентални Везови Флорални Постелнина Поставува Девојки Кралицата Кралот Мека

DEN 5622.00
DEN 8784.00
-36 %
Количина на стоки

ако ви треба утешителот ве молам отворете го овој линк ние може да обезбеди попусти цена.1 инчи)
1 парче Декоративни перница со core
1 cm = 0. исто така, можете да кликнете на"работа" или "плати сега" копче за снимање на исходот, ако немате alixpress acount,можете да испратите пари да peraonal плаќање и испратете ја вашата адреса (вклучуваат zipcode и телефон) до мене,тогаш јас можат да испраќаат стока за вас. секој увоз на данок, царина не е вклучена во цената.3937008 инчи
Љубезно потсетник
Ние ќе напишат мала вредност во фактурата за да ви помогне да се ослободи од данок.6 инчи)
1 парче чаршаф : 250*250cm(98. плаќање на Сите форми треба да се оди преку Зачувам.8 м во ширина кревет)
1 парче Прекривки ги Покрие : 200*230cm(78.1 инчи)
1 парче Декоративни перница со core
Кралот Големина 5 Pcs ( погоден за 1. за било какви прашања ве молиме контактирајте со нас или вашата земја Custome канцеларија.Методи за плаќање(сите кредитна картичка плаќање ќе оди преку Зачувам) : откако ќе го купи објектот, е-маил со исходот на постапката ќе се испрати до вашата цел е-маил адреса. ви благодариме
Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување. светли бои, висока постојаност на боја, заштита на здравјето. Ако купите две парчиња објект во мојата продавница, можете да добиете две парчиња.
Испорака : Ние ќе брод тоа во рамките на 24hours, со ТНТ, Fedex, UPS-от, DHL, EMS. Јас верувам дека вие мора да бидете пријатно изненадени кога ќе примите вашата нарачка. ви благодариме
Ако купите две парчиња или повеќе во мојата продавница може да уживаат надвор од 5% попуст
Боја 1
60-тите години Египетски памук ткаенини, висока смета и густина, почит свила процес, мека и свиленкаста чувство.
Декоративни перница со core
Деликатна везови
На прекривки покрие со патент, ве молиме да се отвори и да го стави иста големина утешителот во тоа.
Материјал : 60-тите години Египетски памук fabirc/ Везови
Кралицата Големина 4 Pcs ( погоден за 1. чиста животната средина реактивен печатење и висока прецизност везови . Повратни информации Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди повратни информации.0 m ширина кревет)
1 парче Прекривки ги Покрие : 220*240cm(86. Да се измијат, вие може да додадете лажица сол во ладна вода; водата мора да биде помала од 30 степени centigrade. благодарение на Информации за купувачите ние ќе напишете "примерок" или "подароци" на пакетот во долниот vaule да ви помогне да се ослободи од данок.4 инчи)
2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(18.4*106inches)
2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(18. Се разбира, кога ќе има нешто незадоволни, може исто така да ни кажете, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот до што може да ни даде 5 ѕвезди. ви благодариме
. ако ви треба утешителот ве молам отворете го овој линк ние може да обезбеди попусти цена. ви благодариме
Бојата 2
Боја 3
Бојата 4
Боја 5
ПОДАРОК Марами
Добрата вест
Сега се купи објект, не само што ќе уживате попусти но, исто така, може да се добие убава марами подарок. Ве молиме контактирајте не доколку сте заинтересирани да ни се придружат. дека ќе бидат дебели и топли како слика. ви благодариме
Ова е прекривки покрие поставите не вклучуваат било пополнување или перница fillin, ако имате потреба од пополнување, ве молам оставете ме messager.

Големина:
Queen size 4pcs, King size 4pcs, Queen size 5pcs, King size 5pcs
Стил:
Модерна
Бренд Име:
IvaRose ДОМА ТЕКСТИЛ
Апликација Големина:
2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки),1.5 m (5 метри)
Техника:
Почит Свила
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
Материјал:
Египетски памук
Шема:
Извезена
Тежина:
3.5KG
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
одделение:
одделение А
Пополнување:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
тема count:
500TC
Ткаенина Густина:
133X72
is_customized:
No
Ткаенина Count:
60
Број На Модел На:
R-122
Употреба:
Дома
Количина:
4/5Pieces
превозот:
9 Дена, пристигнуваат, Брза испорака, како што се Fexdex,UPS,TNT,DHL,итн.
Пакет:
ПВЦ пакување(ако ви требаат повеќе убави пакет,контактирајте со нас)
Измијте настава:
машина за миење
Употреба:
Свадба Кралската Хотел Дома Декоративни Подароци
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)
тип 1:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
R

Тие исто така купуваат со овој производ