.

.

ijk2047 Пеперутка Urn Cremation Urn Pendant Животинско Urn За домашно Милениче/Човечки Пепел Никогаш не Исчезнат од не ' Рѓосувачки Челик Спомен Накит Копче Синџир

ijk2047 Пеперутка Urn Cremation Urn Pendant Животинско Urn За домашно Милениче/Човечки Пепел Никогаш не Исчезнат од не ' Рѓосувачки

DEN 326.00
DEN 384.00
-15 %
Количина на стоки


Метална боја:
Никој
Бренд Име:
impressjewelry
Стил:
Симпатична/Романтичен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
ijk2037
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
пепел носителот
R

Тие исто така купуваат со овој производ