.

.

Bealegantom Оглавник Две Парчиња Маскирна Мини Пром Фустани 2018 Сатен Плус Големина Кавер-Вечер Партија Фустани Vestido Облека QA1207

Bealegantom Оглавник Две Парчиња Маскирна Мини Пром Фустани 2018 Сатен Плус Големина Кавер-Вечер Партија Фустани Vestido Облека

DEN 3648.00
DEN 4560.00
-20 %
Количина на стоки

Ако најдете фустан не е соодветен за вас и имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате директно. Рамо до рамо ____ инчен или ___ cm (Изборен) 6. Најпосле, ние ќе ви среќен шопинг на нашата веб страница.Јас ќе го испратам се облекуваат за да ви треба.Ако сакате боја исто како слика, ве молиме оставете порака за да кажете. Но, понекогаш тоа не може да се избегне, theymay се соберат давачките во времето на испорака, тоа е вашата должност за увоз на производи за вашата земја, ние ќе не наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Да се осигура дека вашиот фустан се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши фустани со дополнителни ткаенина во чини да се овозможи мала големина измени за да може да биде лесно.Рамо до Биста : __ 11. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да испрати пораки до нас. Ние ќе се обиде да одговори што е можно поскоро. Колковите _____ инчен или ___ cm (Есенцијални) 4. Тоа е купувачите одговорност за плаќање на враќање или размена на поштарина. Половината до подот (Половината да Стапки) ____ инчен или ___ cm (Незадолжително) 7.Размена & Врати се Врати & Размена на Барања Објект мора да се врати со 7 дена од денот на прифаќање на испорака. Не се вклопуваат foryou(со погрешна големина),квалитетот проблем Нема Враќање : Нарачана Pettie или Плус Големина и Направени за да ги Спецификација. Производи мора да биде unworn и во оригиналниот condtion дури и откако ќе се обиде на за одговара и големина.Било фустани можат да бидат прилагодени ако би сакале да не контактирате и да ми даде точните мерки 4.Bealegantom Свадба Flagships Продавница
Известување
1.Ако сте од Бразил и сакате да изберете локација за подигнување на превозот начин,Pelase ми даде вашата CPF.Остави порака во следната состојба : ако сакате сопствени направени големина и боја; да ни каже точниот датум треба да се облекуваат; имаат други барања во фустан детали 2. Целосна Биста _____ инчен или ___ cm (Есенцијални) 2. Обично тоа нема да произведе царински давачки и некои други екстра трошоци за вас, бидејќи ние ќе напишам ниска вредност за пакет. Половината _____ инчен или ___ cm (Есенцијални) 3. Боја на Неусогласеност, Понекогаш постои ќ биде боја разлики, бидејќи на различни PC монитор, осветлување, позадина, и некои други причини, ако сте многу многу строги во боја, ве молиме cotnact ни прво, ние ќе се обидеме да ги исполни вашите барања.Големината или да Одговара на Прашања, Како и на сите наши фустани се рака-пораби и обичај скроени, целта gown може да се разликува од околу +/- 1 инчи во одреден measuerments. освен прилагодено боја и големина . За Превозот Кога ќе го поставите цел, ние ќе ви понудат сите превозот методи за вас да одберете, обично ние одберете безбеден,брз и евтин метод за вас и да ти кажам проценува време на испорака. Висина : _____инчен или ___ cm (Изборен) Ако фустан имаат на рака или на ракавот,ние се уште треба други димензии : (ако не знаете како да се измери ве молиме контактирајте 9.Денот треба фустан _____
1. Шупливи да половината (Пред Должина Рамо до Половината) _____ инчен или ___ cm (Изборен) 8. Нема Враќање : во Текот на 7 дена се уште не се враќаат.

боја:
Сино, Злато, Слонова Коска, Портокалова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Шампањ
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
Пром Фустани QA1207
Декорација:
Sequined,Beading,Кристално
Бренд Име:
Bealegantom
Вграден Градник:
Yes
Материјал:
Rayon,Најлон,Полиестер,Ацетат
Воз:
Никој
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Деколте:
Оглавник
Моден Елемент:
едноставна
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Силуета:
А-Линија
Ткаенина Тип:
Сатенски
Стил:
секси пром фустани
Големина тип:
Сопствени Направени Плус Големина На Облека Де Топчиња Со Ист
Број На Модел На:
вечер фустан
квалитет:
Висок Квалитет vestido де феста
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Година:
пром фустани 2017
боја:
Бело/Црно/Сино/Зелено/Брегот На Слоновата/Брегот На Слоновата/Розова/Виолетова
Назад Дизајн:
Патент или ланче или Backless
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Големина:
Standard Size,plus size & customize
R

Тие исто така купуваат со овој производ