.

.

Симпатична Aniamls Печатење Tote Кеса За Шопинг Патување Училиште Се Користи Бело Платно Рака Кеси Со Двојно Двострано Печатење Кучиња, Птици

Симпатична Aniamls Печатење Tote Кеса За Шопинг Патување Училиште Се Користи Бело Платно Рака Кеси Со Двојно Двострано Печатење

DEN 552.00
DEN 767.52
-28 %
Количина на стоки

ние сме професионален дизајнер на тимот измената на задоволително стил за вас,ние сме најмногу advaned продукции линија да им служи на вашиот обработка на побарувачката. Ако не сте добиле стоките по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас за ситуацијата, ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Направи овој шопинг tote вашиот нов омилен намирници торба, библиотека tote, училишни торби за плажа или tote. По нарачка, ние ќе се направи распоред за да u се провери, па обичај цел ќе се одложи. Овие кеси се исто така големи дарови за него или за неа, млади или стари, за секоја прилика.
Добредојдовте на нашиот магазин:
>Ние сме професионални персоналните фабрика, најдобра цена,најдобар квалитет, побрзо превозот.
>Имаме многу производи како Pillowcase, Перница Маска, туш завеси, патосници, вратата душеци, garedn знамиња, Чаши, Престилка ектс. 2), ве Молиме да се плати во рок од 7 дена по ставање на ред.Клиентите може да се провери стоката каде што тоа е во транзит преку следење на број.Тоа може да го спаси вашиот увозни давачки Максимум,Во некои земји, дури и не увоз duites. Ве молиме овозможи 1 - 2 cm грешка поради прирачник за мерење.7" a nd можете да ги добиете СЕГА, но само за кратко време!
Карактеристики : Т неговата тешка тежина ткаенина tote торба со 74cm се справи и е сигурен да ги задоволи сите ваши обновливи шопинг торба потреби. Кина пост воздух пошта Обично трае околу 25-60 работни дена. Нашите tote торба дизајни се професионално печатени, така вашиот уникатен дизајн ќе изгледаат одлично и да се направи некој насмевка со смешна, симпатична, гроздобер, или изразено уметнички дела.
> Ние поддршка за промет на големо и пад на превозот,повеќе квантитет повеќе понуди,ако треба,pls контактирајте со нас. Но ние секогаш извештај за многу ниска цена вредност за нашите клиенти.Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е Бесплатен Превозот. EMS Обично трае околу 10-15 работни дена.Симпатична Aniamls Печатење Tote Кеса За Шопинг Патување Училиште Се Користи Бело Платно Рака Кеси Со Двојно Двострано Печатење Кучиња, Птици
Ние сме печатење фабрика која maily произведува 3 D Дигитално печатење drawstring торба, pillowcase, перница маска, престилка, doormat и така натаму.
Дали сте Милениче Сопственикот кој го сака своето Куче или Мачка? Тогаш овие сопствени дизајниран со Премиум Платно Tote Кеси се МОРА да ИМА! Нашата Премиум Платно Tote Кеси се рака пораби користење на трајни, но, сепак, лесен поли памучна ткаенина. Actural боја може да биде малку поинаква со слики, бидејќи на светлост на светлината. Како Да Се Прилагоди На Вашиот Tote Торба? Pls Ми Испратите вашиот Дизајн или Слика или Текст и оставете порака. Сите од нашите производи се 100% бренд и нови , високо квалитетни,водоотпорен. ние веруваме дека сè може да се реши со комуникација. Машина за миење ладно внатре кон надвор со слични бои и собори сува ниска за лесен и удобен за нега.PLS проверете иако превозот и пакување детали внимателно.Кога ќе го поставите цел,PLS изберете превозот метод. DHL,Fedex Обично трае околу 3-5 работни дена. Epacket Обично трае околу 15-20 работни дена. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било каква причина.

Големина:
45cmX45cm
Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Две
Стил:
Моден
Бренд Име:
LANVERA
Надворешноста:
Никој
Декорација:
Цртан Филм Печатење,Цвеќиња,Ниту Еден
Видовите на вреќи:
На Врвот Се Справи Со Кеси
Чанти Тип:
Totes
Затворање Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
STDPET01
Главен Материјал:
Платно
Обвивка Материјал:
Никој
Повод:
Разноврсна
Обликот:
Плоштад
торба ткаенина:
бело платно
Шема:
Симпатична Aniamls
Печати:
Моделот Печатење
Пол:
Девојки, Жени, Деца Мажи
Производот:
шопинг торба за складирање
Кеси:
Двете Страни Печатење
патна торба:
Моден
Кориснички Торба:
Може да се Слика,Логото
обичај торба:
за подарок
превозот:
слободни
R

Тие исто така купуваат со овој производ