.

.

2017 Нови пристигнување стил мажите бутик волнени overcoat бизнис секојдневен монтажни јака коса за мажи солидна тенок јакна големина М-3XL

2017 Нови пристигнување стил мажите бутик волнени overcoat бизнис секојдневен монтажни јака коса за мажи солидна тенок јакна

DEN 3653.00
DEN 6764.16
-46 %
Количина на стоки


Опис Големина
Прирачник Мерка.8
118
75
65. Ви благодариме. Овие даноци и давачки се разликуваат, како според правилата на различни земји и мора да бидат платени единствено од страна на купувачот .
Пред да замине Неутрални или негативни повратни информации, ве молиме да ни дадете можност да го реши вашиот проблем. Можете да ни кажете вашата висина, тежина и биста на обемот, ние ќе ви обезбедиме со точни совети.
Почитувани Клиенти :
Добредојдовте на нашата продавница!!!
Посакуваме да имате пријатен шопинг време. Ви благодариме!
Азија Големина
Рамо(cm)
Биста(cm)
Должина(cm)
Ракав(cm)
M/170
46
102
69
61
L/175
47. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме испратете е-пошта до нас или Ali Express да побарате помош. Ние веруваме дека сите спорови може да се реши со меѓусебна спогодба. Нашата цена е ексклузивно на сите даноци и давачки.
ПОВРАТНИ информации

Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди Позитивни повратни информации по добивање на производи и ги сакам, тоа е многу важно за нас. Русија клиентите би можеле да добиете на стоки во рок од 60 дена, ако некои несреќа се случи, тоа може да трае повеќе од 60 дена, ве Молиме почекајте трпеливо. Ви благодариме. Во принцип, на клиенти од Европа, Северна Америка и Азија да се добијат производи во рок од 30 дена. Повратни информации е многу важно за нас, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Азија големина на мала големина, отколку во Европа и Америка.
ПРЕВОЗОТ

Ние Брод на производите во светот во рок од 7 работни дена (по приемот расчисти исплата) со оглед на изработка на време, како на мерењето.4
110
73
63.
Повеќето земји се за БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ од Кина Пост Воздух Mail, откако ние брод на предмети ние ќе ви обезбедиме со следење на број. Ви благодариме. Ние ќе ги испрати надвор парцела во 3-7 дена по уплатата. Мали варијации на боите може да биде можно, бидејќи на различни екран и фотографија на резолуција.

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Акрилик,Ацетат,Spandex,Микрофибер,Волна
Стил:
Паметни Повик
Број На Модел На:
MN1520PC190
Обвивка Материјал:
Микрофибер
Дебелина:
Волна Лагер
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Декорација:
Пердуви
Јака:
Пак надолу Јака
Ткаенина Тип:
Џерси
Маскирани:
No
Бренд Име:
GUIXIANG
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Сезоната:
Зима
Големина:
M L XL XXL 3XL
боја:
Морнарско-сина, Црна, Светло-сива Вино Темно-кафе
Основниот стил :
бизнис неврзан
Шема:
Цврста
Времето на пазарот:
2017
R

Тие исто така купуваат со овој производ