.

.

Оригиналната Намера Секси Жени Глуждот Чизми Посочи Пети Метал Тенки Потпетици Чизми Домот 6 Бои Чевли Жена Плус НИ Големина 4-10.5

Оригиналната Намера Секси Жени Глуждот Чизми Посочи Пети Метал Тенки Потпетици Чизми Домот 6 Бои Чевли Жена Плус НИ Големина

DEN 2635.00
DEN 2927.52
-10 %
Количина на стоки


Оригиналната Намера Секси Жени Глуждот Чизми Посочи Пети Метал Тенки Потпетици Чизми Домот 6 Бои Чевли Плус НИ Големина 4-10.5. Ве молиме Погледнете ги Нашите Големината Информации При Изборот на Големина.

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Моден Елемент:
Метал Декорација
Број На Модел На:
EF0518
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Вратило Материјал:
Стадото
Обвивка Материјал:
Синтетички
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Еластична бенд
Со Платформи:
No
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Пети Форма:
Посочи Пети
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
оригиналната намера
Горниот Материјал:
Стадото
боја:
Црна, Црвена Сина Fushcia Беж Сива
Пета Висина:
За 12.5 cm
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
R

Тие исто така купуваат со овој производ