.

.

Batzuzhi Јапонски Стил Мода Плоштадот Пети машки Чевли Црна Кожа Фустан Чевли Мажите Тока Ниска Помош Свадба/Бизнис Чевли Мажи

Batzuzhi Јапонски Стил Мода Плоштадот Пети машки Чевли Црна Кожа Фустан Чевли Мажите Тока Ниска Помош Свадба/Бизнис Чевли Мажи

DEN 3917.00
DEN 5760.00
-32 %
Количина на стоки


Ве молиме проверете ја вашата големина тука !
( Забелешка : Нога должина е должината на ногата, тоа не е insole на чевлите ! ) EUR38=USmen 6=Нога Должина 24 CM-9.45 Инчен EUR39=USmen 6.5=Нога Должина 24.5 СМ-9.65 Инчен EUR40=USmen 7=Нога Должина 25 CM-9.842 Инчен EUR41=USmen 8=Нога Должина беа 25,5 СМ-10.04 Инчен EUR42=USmen 8.5=Нога Должина 26 CM-10.24 Инчен EUR43=USmen 9.5=Нога Должина 26.5 СМ-10.43 Инчен EUR44=USmen 10=Нога Должина 27 CM-10.63 Инчен EUR45=USmen 11=Нога Должина 27.5 СМ-10.83 Инчен Ние ќе брод според EUR ( европската ) големини. Ако одлучите да US8.5, тогаш ние ќе брод EUR42=Нога Должина 26cm-10.24 Инчен за вас. Како да се измери вашата десна нога должина? Проверете подолу слика : ве Молиме прочитајте ја нашата големина упатството внимателно пред изборот на големина. Табани ќе биде подолго од нога должина! На тој начин, тоа е удобно да се носат чевли. Но, различни стилови на чевли со девојче insole должина. Со еден збор, вие треба да изберете чевли големина според метри должина , но не insole должина или другите.
Рачно Изработени Чевли Со Врвен Квалитет! Личност Убав!
Ве молиме изберете ја вашата големина внимателно пред да направите нарачка! Ви благодариме!!
Ве молиме мерка вашиот точни нога должина правилно ! Ве молиме прочитајте ја нашата големина упатството внимателно пред изборот на големина. Табани ќе биде подолго од нога должина! На тој начин, тоа е удобно да се носат чевли. Но, различни стилови на чевли со девојче insole должина. Со еден збор, вие треба да изберете чевли големина според метри должина , но не insole должина или orthers.

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
Batzuzhi
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
PU
Број На Модел На:
BZD40
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Сезоната:
Пролет/Есен
Чевли Тип:
Основни
Insole Материјал:
PU
Горниот Материјал:
Сплит Кожа
Одделот За Името:
Возрасни
Пета Висина:
Ниска
Посебни 1:
ман облечи чевли
Посебни 2:
човекот чевли
Посебни 3:
ман облечи чевли
Посебни 4:
чевли Човек
Кожа Стил:
Мека Кожа
R

Тие исто така купуваат со овој производ