.

.

Zeegle Pianokeys Печатени Бања патосници Не се лизга Душеци За Коридорот Кујна Килими Вратата Душеци Спалната соба Тепих Дете Соба Килим

Zeegle Pianokeys Печатени Бања патосници Не се лизга Душеци За Коридорот Кујна Килими Вратата Душеци Спалната соба Тепих Дете

DEN 374.00
DEN 624.00
-40 %
Количина на стоки


10016
Функција :
100% Сосема нов и висок квалитет.
Висок квалитет на подот теписи, исто така, совршен за дома декор.
Cushioned за мекост,ја апсорбира водата брзо и брзо сушење.
Antiskip поддршка помага во спречување на килим од лизгање.
Може да се стави тоа во вашата спална соба , дневна соба, dinning соба.
Answer : ___________________________ Note : Ние треба да се свитка мат да мал дел, па ќе има набори кога ќе ја добијат, но тоа ќе биде враќање на неколку дена подоцна.

Големина:
40X60cm, 50X80cm, 40X120cm, 50X160cm, 50X120cm
Бренд Име:
ZEEGLE
Стил:
Јапонија Стил
Употреба:
Спалната Соба,Декоративни,Хотел,Тоалет,Бања,Дома
Измијте Стил:
Механички Се Мијат,Рака Мие
Шаблон Тип:
Цртан филм
Обликот:
правоаголник
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Машина Направени
Декорација Стил:
Тепих
Начини на Продажба:
парче
Број На Модел На:
Нови
Место:
Кујна
дизајн:
мат
R

Тие исто така купуваат со овој производ