.

.

моден бисер гроздобер стил убава Магија пеперутка дебели нова високо квалитетен Чешел 40 компјутери/многу

моден бисер гроздобер стил убава Магија пеперутка дебели нова високо квалитетен Чешел 40 компјутери/многу

DEN 3456.00
Количина на стоки


моден бисер гроздобер стил убава Магија пеперутка дебели нова високо квалитетен Чешел 40 компјутери/многу
големина : за 8cm;
тежина : околу 40g;
moq : 40pcs; За магијата на коса и чешел : (1) Работат одлично во сите типови коса, од супер густа коса да тенка коса, долго да кратка коса. (2)Лесно да се стави во и прегратка тесни на глава, облик може да се промени во неколку секунди, 100 % прилагодлива за удобност, можете да се стегне или олабави нив по случаен избор. (3) Лесен За Употреба, Сосема Нов и висок квалитет.
Опис :
Овој стандард големина пеперутка чешел е најпопуларниот од сите големини. Таа ќе се одржи и дебела и тенка коса, долги или кратки. Оваа чешел е идеален за повеќето жени и е одлична за сите стилови
Забелешка : Ако ви треба посебна боја, ве молиме оставете порака за нас, Ако не се именува боја, ние ќе го испрати по случаен избор, откако ќе го поставите цел.

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
КЕРИ & CHEERYS
Стил:
Класичен
Материјал:
Акрилик
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА
Метали Тип:
Никој
Тип:
Губење На Канџи
Тип На Објект:
Headwear
Име:
магијата чешел
Стил:
Моден
Монистра:
Акрилик
чешел:
Нерѓосувачки Челик
Боја:
микс
Шема:
Обична
Големина:
за 8cm
Тежина:
околу 40g
Тип:
чешел
R

Тие исто така купуваат со овој производ