.

.

Високо Еластична Брз Сува Жените Јога Поставува Дише Фитнес Тренингот Салата Работи Пред Патент Shockproof Спортски Градник + Панталона Одговараат На Сет

Високо Еластична Брз Сува Жените Јога Поставува Дише Фитнес Тренингот Салата Работи Пред Патент Shockproof Спортски Градник +

DEN 765.00
DEN 1020.00
-25 %
Количина на стоки


започнете
крајот *За Објект : Име : Високо Еластична Брз Сува Жените Јога Поставува Бренд : 100% Оригиналната Големина : Азија големина S-L Боја : 4 бои Употребливи : Трчање, Јога, Џогирање, Фитнес, Фитнес и сл. Материјали : Најлон мешавина Сезона : цела сезона трговија на Големо : поддршка, ве молиме контактирајте со нас Функција : Брз сува , еластична, дише *Пакетот вклучува : Работи Градници *1 + Панталони*1 Случаен мал подарок Купувачот Мора да го Прочитате : 1. Долго внатрешни превозот е под влијание на многу неочекувани работи - за да се Регистрирате Пост Mail /Aliexpress Превозот, ако производите не пристигне во 60days , - за Обичните Мал Пакет(поголемиот дел е бесплатен превозот),ако производите не пристигне во 80-90days , ве Молиме ги споделите со нас да се прошири на заштита на време или наплата. 2. Русија/Украина Купувачот - Бидејќи на руската/Украина политика , ве молиме потврдете го вашето име и презиме . 3. Боја - Прикажување и светлина на пука ќе влијае на бојата на производи, слики за повикување само, предмет на нашите достапните производи. 4. Царински Даноци - Да се избегне високите даноци , сите наши производи ќе ги прогласи вредност пониска од освен голема количина цел. 5. Ние ќе бидеме благодарни ако можете да ни даде сугестии за подобрување на нашите зедницата и производи. 6. Кога се прима, ве молиме :

Големина:
Bra S and Pants S, Bra M and Pants S, Bra L and Pants S, Bra S and Pants M, Bra M and Pants M, Bra L and Pants M, Bra S and Pants L, Bra M and Pants L, Bra L and Pants L
Спорт Тип:
јога
Пол:
Жените
Функција:
Анти-Смалуваат,Анти-Навремено,Брзо Сува,Дише,Анти-Pilling
Шаблон Тип:
Цврст,Крпеница
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
Creeper
Име:
Високо Еластична Брз Сува Жените Јога Групи
Големина:
Asian size S-L
пристигнување:
2017 есен
Трговија на големо:
Поддршка
Бои:
4 бои
Сезоната:
Сите сезоната
Dropshipping:
Yes
Материјали:
најлон мешавина
R

Тие исто така купуваат со овој производ