.

.

LEDEME Бања Туш Чешми Класичен Висок Квалитет Монтира на Ѕид Долг Нос Када Тапа Миксер Допрете Со Рака Туш Поставува L2203W

LEDEME Бања Туш Чешми Класичен Висок Квалитет Монтира на Ѕид Долг Нос Када Тапа Миксер Допрете Со Рака Туш Поставува L2203W

DEN 2293.00
DEN 4984.80
-54 %
Количина на стоки


Плаќање : -Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : -со Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму. -Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. Превозот : -ве Молиме да обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. (Ако сте од Русија, ве Молиме оставете ги вашите име и презиме. Тоа е многу важно) -Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по уплатата. -Превозот ќе биде низ целиот свет преку Epacket/Кина пост воздух mail/UPS/FEDEX/DHL/ЕМС. -Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест. -Ве молиме проверете предмети кога се доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш. Ние ќе се направи потврдување и испраќање сте нов. Гаранција : -1 години производство гаранција ; Ние ќе ги нудиме на вашето слободно нови делови или додатоци со бесплатен превозот во текот на 3 месеци по купувањето. Ние ќе им понуди бесплатни нови делови или додатоци, но треба да се плати за некои превозот надомест ако повеќе од 3 месеци помалку од 1 година . -Неисправни проблем е да се поднесе во рок од 7 работни дена по производ е дадено; -Превозот на штета мора да се поднесе во рок од 5 работни дена по производ е доставен. -Ве молиме да ни покаже фотографија или видео ако се случува проблеми на производи. Контакт со нас на : -Ако сакате да се одржи голема цел за промет на големо, ве молиме да бидат слободни да контакт. -Ако треба да нарачате повеќе објекти, сака да ги споделите со нас на прво место. Ние може да ви понуди некои попуст. Повратни информации : -Било повратни информации од вас ќе биде многу ценета. Ако сте задоволни со нашата служба или производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди. -Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе се вратам на вас порано. Ве молиме Имајте во предвид : -Увозни давачки, даноци и давачки кои не се опфатени во превозот цена. -Купувачи сноси одговорност за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има). -За нашите клиенти од Бразил : ако изберете било курир, ве молиме оставете го вашиот даночен број, така што се осигураме дека нашиот испорака нормално.

Вентил Core Материјал:
Керамички
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Бренд Име:
LEDEME
Број На Модел На:
L2203W, L2203
Функција:
Thermostatic Чешми,Ладна и Топла
Површина По Завршувањето:
Лакирана
R

Тие исто така купуваат со овој производ