.

.

30pcs Луксузни рачно изработени булчински кристално стакло кристал applique за свадба фустани sash појас Кристал AB Сребро позлатен HD-1114

30pcs Луксузни рачно изработени булчински кристално стакло кристал applique за свадба фустани sash појас Кристал AB Сребро позлатен

DEN 6088.00
DEN 6408.48
-5 %
Количина на стоки


Информации за производот
ТОЧКА НЕ :
HD-1114
Материјал :
Стакло
Големина на :
2.2*8.5 инчен
Пакување :
30 ПАРЧИЊА
Боја :
Кристал/Кристал AB
Позлата боја :
Sliver
Употреба :
Свадба Фустан Вечер Фустан закрпи Appliques, Облека Закрпи /Рамо, рака

Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Број На Модел На:
HD-1114
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Бренд Име:
CUIER
Обликот:
Цвет
Материјал:
Стакло
Тип На Производ:
Кристал Закрпи Applique
Пакување:
30 парчиња
боја:
Кристал/AB
Позлата Боја:
Сребрена/злато
Материјал:
Стакло
Употреба:
Свадба фустан Појас, Sash, Hairband,Облека, Додатоци
is_customized:
Yes
Повод:
Годишнината / Партија / Катира/ Подарок
Големина:
5.5*21.5 cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ