.

.

Yunkingdom Отвори Кристал Геометриски Плоштадот Бело Злато Боја Свадба Прстени за Жени, Романтичен Елегантен Накит Вљубените Подароци

Yunkingdom Отвори Кристал Геометриски Плоштадот Бело Злато Боја Свадба Прстени за Жени, Романтичен Елегантен Накит Вљубените

DEN 141.00
DEN 235.20
-40 %
Количина на стоки


Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9
Метална боја:
Platinum Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Површината Ширина:
13mm
Бренд Име:
yunkingdom
Број На Модел На:
K1945
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
Други
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ