.

.

Уредни Метал Мазна Круг Dsic Клип Обетки Без Пирсинг Геометриски Дарежлив Голем Круг Овална Обетки Нема Прободен дупка

Уредни Метал Мазна Круг Dsic Клип Обетки Без Пирсинг Геометриски Дарежлив Голем Круг Овална Обетки Нема Прободен дупка

DEN 148.00
DEN 180.00
-18 %
Количина на стоки


Корејски Уредни Метал Мазна Круг Dsic Клип Обетки Без Пирсинг Геометриски Дарежлив Голем Круг Овална Обетки Нема Прободен дупка

Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Gamonitor
Број На Модел На:
дрвени монистра, елени обетки
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
бакарни легури
Метална боја:
Изјава Обрачот Обетки Клип Обетки Нема Прободен дупка
Pedant форма:
Геометрија Голем Круг Сребро Позлатен Долги Обетки
Големина:
6.2*2.2 долги обетки
Декорација на обетки:
Геометрија Сребро Позлатен Долги Обетки
Употреба:
Не Пирсинг Обетки за Девојка Жените Свадба Партија Личност Накит
Пакување:
OPP вреќа
R

Тие исто така купуваат со овој производ