.

.

ESSIE ДОМА 18x18 Хеклани Висок Крајот Целосна Везови Дигитални Геометриски Модел Модерни Црвено Жолта Перница Покрие Перница Случај Фрли

ESSIE ДОМА 18x18 Хеклани Висок Крајот Целосна Везови Дигитални Геометриски Модел Модерни Црвено Жолта Перница Покрие Перница

DEN 465.60
Количина на стоки

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales. За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да се одржи редот. Ние може да ви даде подобар најголемиот дел цена. Големина 45СМ*45СМ ве Молиме имајте на ум 1 Сите перници се рачно изработени, љубезно ве молиме да се разбере може да биде 1-2cm отстапување постои. 2 Actural боја ќе биде мала разлика помеѓу слика, бидејќи на светлината и светлината. PLS ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ПРЕДВИД СИТЕ ПЕРНИЦИ СЕ ПРОДАДАТ БЕЗ ДА ВМЕТНЕТЕ!

Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Шема:
Извезена
Број На Модел На:
PL-EmGeo-Iron Man
Материјал:
100% Памук
is_customized:
No
Шаблон Тип:
Геометриски
Бренд Име:
ESSIE ДОМА
Техника:
Хеклани
Големина:
45*45cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ