.

.

beibehang Прекрасен 3D Стерео Декоративни Кат Сликарство Mural Дневна Соба ТВ Прилагодено Големи Mural Тротоарите de papel parede

beibehang Прекрасен 3D Стерео Декоративни Кат Сликарство Mural Дневна Соба ТВ Прилагодено Големи Mural Тротоарите de papel parede

DEN 890.00
DEN 1680.00
-47 %
Количина на стоки

Купувачот мора да ги прочитате :
Тротоарите цена : $ / метар квадратен. Тоа не е една ролна.
1 квадратен метар = 1pcs. 2 квадратен метар=2 парчиња. 3 квадратен метар =3pcs ..
Должина * width = квадратни метри = Цел Количина
ви треба место цел е Должината * ширина,
ако Должината е 2m ,ширината е 2m ,ви треба место цел е 4 метар квадратен
Ако треба да големината е 4.1 4.5 метри квадратни, ќе треба да го стави на ред за 4 метри квадратни.
Ако треба да големината е 4.6 да 4.9 квадратни метри, ќе треба да го стави на ред за 5 квадратни метри
Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен да нарачате 1 Квадратни метри. Бидејќи многу мала големина
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. Не големина информации. што да направам?
Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа.
Имаме 12 фиксна големина цел.
Купувачот различна количина цел. Купувачот ќе добие соодветната големина
Количина : 1=140cm(L)×70.5 cm(W) (4'3"×2'3")
Количина : 2=200cm(L)×100cm(W) (6'5"×3'3")
Количина : 3=208cm(L)×146cm(W) (6'8"×4'8")
Количина : 4=200cm(L)×200cm(W) (6'5"×6'5")
Количина : 5=250cm(L)×200cm(W) (7'6"×6'5")
Количина : 6=300cm(L)×200cm(W) (9'8"×6'5")
Количина : 7=300cm(L)×250cm(W) (9'8"×8'2")
Количина : 8=400cm(L)×200cm(W) (13'6"×6'5")
Количина : 9=350cm(L)×260cm(W) (11'4"×8'7")
Количина : 10=360cm(L)×280cm(W) (11'8"×9'2")
Количина : 12=400cm(L)×300cm(W) (13'6"×9'8")
Количина : 16=500cm(L)×320cm(W) (16'4 "x 10'5"")
други големина : Вашиот ѕид големина (должина и ширина).ве молиме да ни каже.
Може да се прилагоди на вашиот бараната големина
Нека ви даде пресмета количината и цената на правилен редослед Купувачи нарачката чекори : 1 : Одберете ја точната количина = квадратен метар (должина*ширина) 2 : Купи Сега. 3 : Пополнете ги деталите .Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации 4 : Поднесете вашата цел .Плаќања .на OK Повратни информации имам опишано на проектот, како и што можам. Доколку сум пропуштил нешто, ве молам дозволете ми да знам. Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации, ако не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. Меѓународни Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Данок : "Ние не сноси никаква царина Топло потсетување : Поради светлина, display settings и други фактори, може да доведе до мала разлика помеѓу сликата и вид на боја, ве молиме погледнете ги деталите за детали, конечната боја на стоката во вид преовладуваат Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла-Доказ
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен На Вода,Само-Лепило
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Број На Модел На:
lan
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
боја:
14445991
R

Тие исто така купуваат со овој производ