.

.

Clou Beaute Црвени Бои Помине Гел Лак Впие Исклучување На Гелови Лак Професионални Нокти Вино Црвена Роза Црвено Гел За Нокти, Гел

Clou Beaute Црвени Бои Помине Гел Лак Впие Исклучување На Гелови Лак Професионални Нокти Вино Црвена Роза Црвено Гел За Нокти,

DEN 89.00
DEN 136.80
-35 %
Количина на стоки


Добредојде ! Ве Молиме Имајте Во Предвид
Како што знаеме ,Ова е ниска цена промотивни производи.па ние изберете обичните испорака, без следење на информации.
Под нормални околности, пристигнување време за : 30-90 дена.
Време на испорака за Бразил е за 60-120 дена.
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да биде малку поинаков од слики.
Ако умот вас, немојте да го купат. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

Бренд Име:
Clou Beaute
НЕТО-WT.:
10ml
Тип:
Гел За Полски
Број На Модел На:
Црвено Серија Гел На Ноктите
Количина:
10ml*1 шише
Состојка:
природни смоли
Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Бои:
Црвено Серија, Вампир Крв црвена, црвено вино, црвена роза
Употреба:
Ноктите Салон Помине Уметност, Убавина Партија Шминка
Трговија на големо купувачи:
ве молиме контактирајте со нас за најдобар попуст
R

Тие исто така купуваат со овој производ