.

.

Слабеење Производ Силикони Cupping,junglearrow Сет Од 2 Силикони Cupping Терапија За Целулитот Масажа на Телото Вшмукување Чаша Терапија

Слабеење Производ Силикони Cupping,junglearrow Сет Од 2 Силикони Cupping Терапија За Целулитот Масажа на Телото Вшмукување Чаша

DEN 821.00
DEN 912.00
-10 %
Количина на стоки


започнете
крајот на Силиконски Cupping,Jungle Arrow Сет од 2 Силикони Cupping Терапија за Целулитот Масажа на Телото Вшмукување Чаша Терапија За производот АЛТЕРНАТИВНА МЕДИЦИНА ЗА ТЕЛО И ЛИЦЕ - Помага при лекување на мускулите и болки во зглобовите, воспаление, артритис, фибромијалгија, вратот и рамото напнатост, стрес олеснување. Силиконски Cupping Терапија може лесно да се образувам поради мекоста и еластичноста на силиконски и недостатокот на пламен. Предупредување : Консултирајте се со вашиот лекар ако сте бремени, се на крв разредувачи, имаат вени, болести на срцето или други медицински состојби. Како да го користите : се Применуваат Крем, Масло или Чистење за Сува Кожа. Транспарентноста на Чаши ви овозможува да ги следите промените на бојата на кожата, така што ќе можат да го контролираат износот на вшмукување. Видно фирма кожата, ја изгуби инчи и тежина, намалување целулит, стрии, лузни, пајакот вени. 100% ГАРАНЦИЈА - Ако не сте задоволни, ги споделите со нас, така што ние можеме да го поправат проблемот. Безбедно да се користи и лесно да се чисти, тие се отпорни на топлина до максимум од 250 C, додека флексибилен материјал combats прекумерна bruising. Ја ПОДОБРУВА ДОБРОСОСТОЈБАТА - Кинески cupping терапија се верува дека за да им помогне на релаксација, промовирање на добра спиењето и подобрување на општата здравствена состојба и благосостојба.17" спакувани во меки кадифени торба со упатство за корисникот. Ја подобрува Дигестивниот и Респираторниот Функција, Detox Вашето Тело. СЕГА ги КУПИТЕ, како ПОДАРОК за некој што го сакаш, и да се ГРИЖИ и ќе се БЛАГОСЛОВУВА СЕКОЈДНЕВНО! Детали за производот Производот Димензии : 2. Не може да се користи на отворен лезии, свежи лузни, изгори, оштетена кожа или на кожата од воспаленија. ГАРАНЦИЈА : ставете ги вашите грижи настрана! Ако не ви се допаѓа тоа за било која причина, сте само може да ги искористите предностите на нашата 15 дена гаранција. Се движи глатко во цик-цак или кружни движења околу областа. Опис на производот ДРЕВНИОТ КИНЕСКИ ТАЈНА ЗА УБАВИНА И ЗДРАВЈЕ Jungle Arrow СИЛИКОНИ CUPPING ПОСТАВИТЕ ви носи нова возбудлива едноставен третман кој ќе ги импресионира вас, со неверојатна исцелување, УБАВИНА, Анти-Целулит, Анти-Стареењето, Болки и Релаксација резултати. Ослободување на кожата да се создаде вшмукување. Jungle Arrow Cupping Сет Вклучува : 2 M куп - 2. Го изберат правото големината на целната област и да стискаш со вашата посакувана притисок.Одличен Лек за Мигрена, го Намалува Стресот и Напнатоста форма Долниот дел на Грбот, Вратот, Рамената. Тоа дури може да имаат корист затегнати мускули и болки во зглобовите. Да се чува вон дофат на деца. Оди напред, ќе го заслужуваат квалитетот на овој рамо, рака. АНТИ-СТАРЕЕЊЕТО КОМПЛЕТ – За Лицето и Вратот за Нега на Кожата, ја Подобрува Колаген и Тонирање на Кожата, го Намалува Под Очите, Челото, Околу Устата и брадата Изразување Линии. Додека ги гледате вашите омилени ТВ програмата можете да се занесе во Анти-Целулит кожата, масажа дека ќе се развие целулитот-бесплатно здравствено изглед. Можете да имаат влажни cupping масажа во туш со вода и сапун.

Тип На Објект:
Губење На Тежината Креми
Бренд Име:
дон билка
Број На Модел На:
силиконски cupping
НЕТО-WT.:
1pcs
Тип:
Слабеење Печ
R

Тие исто така купуваат со овој производ