.

.

280ml 6 колор принтер ink кертриџ со компатибилен чип за Canon PFI 102 за iPF510 iPF600 iPF610 iPF710 печатач

280ml 6 колор принтер ink кертриџ со компатибилен чип за Canon PFI 102 за iPF510 iPF600 iPF610 iPF710 печатач

DEN 5289.60
Количина на стоки


280ml 6 колор принтер ink кертриџ со компатибилен чип за Canon PFI 102 за i PF510 i PF600 i PF610 i PF710 печатач
Детални информации
Име на производ : Празни мастило Рефил кертриџ
Printer Model : За Canon ipf500 ipf510 ipf600 ipf700 ipf610 ipf605 ipf710 ipf720
Кертриџ Модел : За Canon PFI-102
Чип Тип : Едно време чип
Боја : MBK,MBK,Б.К., C,M,Y - 6 боја
Јачина на звук : 280ml / боја
Мастило Тип : Пигмент мастило / Боја на мастило
MOQ : 1 Set (6 парчиња)
Олово време : 2-4 дена по плаќање
Испорака : DHL,E-EMS,Кина пост итн
Плаќање : со Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto итн.
Answer : ___________________________ Note :
1. Нашите цени не вклучуваат плаќање давачки,царина,ддв цена и оддалечените области такса.
2. Ние не испорака до оддалечените области освен сте платиле дополнителни трошоци.
3. Ве молиме оставете ни се на располагање, адреса и информации за контакт на пратката.
4. Какви и да било посебни барање за фактурата,контактирајте со нас пред породувањето.
Производот Се Покаже
Плаќање
Време на испорака
Наплата
Помош
Повеќе прашања,ве Молиме кликнете тука да научат тоа : https : //icshall.alipay.com/hall/cate Question.htm?ccate Id=452&pcate Id=444&category Id=452&language=en_US

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
боја:
C,M,Други,Y,K
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Бренд Име:
boma.ltd
Број На Модел На:
за Canon PFI 102
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Име на производ:
мастило рефил кертриџ
Кертриџ државата:
Празен
мастило за јачина на:
280ML
Бои:
6 бои(MBK,MBK,Б.К., C,M,Y)
чип:
едно време чип( увезени чип)
Тип на печатач:
инк-џет печатач
Модел На Печатач:
за Canon iPF500 iPF510 iPF600 iPF700 iPF610 iPF605 iPF710 iPF720
кертриџ број:
за Canon PFI-102
MOQ:
1 сетови (6 парчиња)
Производи:
за canon PFI 102 мастило кертриџ
R

Тие исто така купуваат со овој производ