.

.

За Chevrolet Captiva 2008-2014 Автомобил Работи Одбори Авто Страна Чекор Бар Педали Висок Квалитет На Сосема Нов Оригинален Дизајн Nerf Барови

За Chevrolet Captiva 2008-2014 Автомобил Работи Одбори Авто Страна Чекор Бар Педали Висок Квалитет На Сосема Нов Оригинален Дизајн

DEN 9216.00
DEN 11520.00
-20 %
Количина на стоки

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Дознајте оригиналните дупки на авто шасија-инсталирање на протезатапотоа се зацврсти страна чекор. Ако сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас пред превозот. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Сертификат за положен : ISO9001&TS16949
Големина : Преку Мувла Се Произведуваат. (Ако не'т мора алатки, Isuggest дека ќе го земам на авто услуги станица,бара помош. Нашата цел е задоволството на клиентите! 5.
Рачно Работење и Автоматски Операција Автомобил Багажникот Душеци е Иста Големина, ве Молиме Остатокот Увери Купување!
ПАКУВАЊЕ : 1 Сет (Трчање Одбори+Стентови+Инсталација на Опрема) . Ако не е, тогаш можете да контактирате со нас од трговија со датотеки, или преку е-маил или Facebook, ние ќе одговориме на вашите прашања во рок од 1-6 часа. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ако сакате да трговија на големо, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде совршен цена.Ако Цел Адреса / Tel / Поштенски Код / Addressee Било една грешка,Пакетот не е во можност да се примени.
Спречување на гребење, Намалување на вибрации, отпорност на Абење
Ова е многу популарна страна чекор во Кина во моментов, стабилен квалитет, се згусне заграда, максимум стојат 600-800kg
Бренд нови нерѓосувачки челик gurantees одличен анти - топлина , анти-киселина,анти-сол,анти-корозија,продолжување на животниот век и понатаму. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука.Што се очекува да се воспостави долгорочни бизнис со вас во иднина.Ние не сме одговорни за било ДДВ или Завиткани во царинските тарифи. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ќе ни биде мило да одговорат на секое прашање имате!
Ви Благодариме За Вашата Поддршка! !.
Производ Тежина : Околу 16-18 Кг . УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ве молиме бидете објектот остане оригинална состојба. Ви благодариме!
Контакт Со Нас На :
1.Ве молиме поднесете нарачки во времето за да ни каже! ! ! ! ! Ние сме Професионални Автомобил Додатоци Производител ,Најдобар квалитет и најниски цена се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар. Можете да го инсталирате сами.(директно инсталирање на оригиналните дупки без дупчење дупки. Во светот превозот од DHL, Fed Ex, ( Освен некои земји и APO/FPO ) . многу лесно.Ние не признава Било каква Одговорност, ви Благодариме ! 4.Ако ние треба да се намали на декларираната царинска вредност парцели. Ние не се обиде да одговори што е можно побрзо. Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!
2. За испорака начин и цена, ве молиме видете ја опцијата во избере превозот метод ! 6. Вашето мислење е многу важен за нас и за сите купувачи.
Повратни информации :
1. Ве молиме не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, без да разговараат со нас, ние ќе ви одговори и да ги реши проблемот треба што е можно поскоро, со цел комуникација е прифатена.

Земја/Регион на Производство:
Гуангжу,Кина
Специјални Функции:
Бидат Погодни за да се Добие за вклучување/исклучување За Деца и Возраст
Објектот Ширина:
*
Осветленост Дел Број:
Страна Чекор
Другиот Дел Број:
Работи Одбори
Бренд Име:
LVZHIQI
Објектот Тежина:
16-18 Kg
Поставување на Возило:
Автомобил Тело Страна
Материјал Тип:
ISO9001 Висок Квалитет на Сосема Нов Алуминиумски+Нерѓосувачки Метал+ABS
Објектот Должина:
*
Производителот Дел Број:
Star Војна - 01
Објектот Висина:
*
Големина:
Through The Mould Produce. Size and Gap 100% Fit For Installation
Производот Количина:
1 Сет (Трчање Одбори+Стентови+Инсталација На Опрема)
Пренесување На Тежина:
500 килограми - 600Kg
Место на Потекло:
Гуангжу,Кина
R

Тие исто така купуваат со овој производ