.

.

Секси Жешка Жени Долна Облека Bodysuit Lenceria Еротика Mujer Sexi Bodystocking Секси Костими Жените Babydoll Еротска Долна Облека

Секси Жешка Жени Долна Облека Bodysuit Lenceria Еротика Mujer Sexi Bodystocking Секси Костими Жените Babydoll Еротска Долна Облека

DEN 390.00
DEN 513.12
-24 %
Количина на стоки

Далечински земји и строги Царински (на пр. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти.
Ако вашата висина и тежина во рамките на следниве граници, можете да изберете Една Големина ,можете да го носат и ќе биде многу Секси.
Враќање & замена
Сите наши објекти ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. Пратката трае од 2 до 5 недели за да ви стигне. Купувачот ќе плати за превозот на трошоците за враќање на предмети. Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба во рок од 7 дена од денот на приемот за враќање на парите или замена. Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба во рок од 7 дена од денот на приемот за враќање на парите или замена.
Време на испорака
Нормално ние обезбеди Бесплатен Превозот преку Кина Пост Воздух Mail да делумно земјата. Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени предмети. Ние ќе ви помогне да го прогласи објектот како подарок со ниска вредност. Купувачот ќе плати за превозот на трошоците за враќање на предмети. Пред да се врати на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати размена на настава.
За било итно цел или се комбинираат пратката,ве молиме контактирајте со нас за да го промените превозот начин од Експрес, ние ќе го најдете најдоброто решение за да ги зачувате вашите трошоци.
Повратни информации
Сите наши објекти ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот.
ВИСИНА : 155~176 CM = 5feet 1 Инчи~5feet 8 инчи
>
ТЕЖИНА : 45-75 KG
Биста : 70-108cm 27-43 инчи
Половината : 60-100cm 23-40 инчи
Хип : 76-108cm 30-43 инчи
**************МОДЕЛИ ПОКАЖУВААТ***********
Како што е прикажано
· Нашата Компанија се Наоѓа на Yiwu Кина , Ние Соработуваме Со Многу Фабрика во Кина . Пред да се врати на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати размена на настава.
· Ние сме во Потрага за долгорочен Партнер . Бразил) ќе го направи тоа подолго од 4 недели, ве молиме да бидете трпеливи.
Примачот информации
Ако треба промена на превозот адреса,pls оставете порака на редоследот по 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашата нарачка адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно и целосно.
Нашето ветување
Нашата компанија само продаде најдобар квалитет на производот s
Ние само се обезбеди најдобри servic e
Ние само го користи најбрзиот logistice
Ние Доверливи превозот
Верувам дека ќе можат да станат долгорочно партнерство
За Големина : Ова е Една Големина со добра еластичност, една големина одговара на повеќето жени или девојчиња(XS/S/M/L/XL/XXL). Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти. Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени предмети.Ако Сте, ве Молиме Контактирајте со нас
Превозот
Предмети ќе биде предаден во рок од 1-7 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
· Ние се Концентрираме на Големо и Мало Секси долна облека .
Должност & данок
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја. Времето за испорака зависи од дестинации.

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, One Size
Тип На Објект:
Телото Одговараат На
Пол:
Жените
Бренд Име:
WOAIXDD
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Најлон,Spandex
Ткаенина Тип:
Dobby
Број На Модел На:
L-HS63701
Пакет:
Индивидуално спакувани со пластична кеса
Is_customized:
Yes
Потекло:
Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ