.

.

Високи Перформанси 57475-SCV-A01 Задното Лево ABS Тркала Брзина Сензор 57475SCVA01 За Хонда Елемент 2008-2011

Високи Перформанси 57475-SCV-A01 Задното Лево ABS Тркала Брзина Сензор 57475SCVA01 За Хонда Елемент 2008-2011

DEN 1002.24
Количина на стоки


Високи Перформанси 57475-SCV-A01 Задното Лево ABS Тркала Брзина Сензор 57475 SCVA01 За Хонда Елемент 2008-2011
ДЕЛ БРОЈ
57475-SCV-A01
ТОЧКА ИМЕ
ABS SEBSOR
АВТОМОБИЛ МОДЕЛ
За Хонда Елемент 2008-2011
ПАКУВАЊЕ
1 Pcs/ПЛАСТИЧНА ТОРБА/КУТИЈА За Хонда Елемент 2008-2011

Мерен Опсег:
2000 година
Чувствителност:
2000 година
Тип На Сензор:
Холцер
Бренд Име:
KAPACO
Резолуција:
2000 година
линеарна:
2000 година
Повторливост:
добро
Hysteresis:
200
ОЕМ:
57475-SCV-A01
Warrantly:
една година
Примена:
За Хонда Елемент 2008-2011
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Точка име :
ABS Сензор
R

Тие исто така купуваат со овој производ