.

.

[ДЕНЕС САМО] Перуанскиот Тело Бран 3 Снопови Со Затворање Човечка Коса Снопови Чипка Затворање Со Бебе Коса Не Remy Коса Ткаат

[ДЕНЕС САМО] Перуанскиот Тело Бран 3 Снопови Со Затворање Човечка Коса Снопови Чипка Затворање Со Бебе Коса Не Remy Коса

DEN 2075.00
DEN 4824.00
-57 %
Количина на стоки


Опис на Бренд Име : Денес Само Губење на Материјал : Човечка Коса на Снопови Со Затворање Текстура : Перуанскиот Тело Бран Со Затворање, Перуанскиот Косата Со Затворање на Квалитетот : 100% Човечка Коса на Ткаење Должина : 8", 10", 12", 14", 16", 18", 20", 22", 24", 26", 28" Косата Weft : Двоен Машина Weft, Чипка Затворање Со Снопови Боја : Природна Црна Боја, Може да Се Бојадиса и Избелени слични Производи : Бразилски Тело Бран Снопови, Малезија Тело Бран Снопови, Бразилецот Права Коса, Перуанскиот Права Коса, Бразилецот Откачен Кадрава Коса, Малезија Кадрава Коса Достапни Стил : Тело Бран / Рамно / Лабава Бран / Длабоко Бран / Вода Бран / Откачен Кадрава / Длабоко Кадрава / Ombre Човечка Коса / Чипка Затворање / Чипка Фронтален

Должина:
12 & 14 & 16 & Closure 10, 14 & 16 & 18 & Closure 12, 16 & 18 & 20 & Closure 14, 18 & 20 & 22 & Closure 16, 20 & 22 & 24 & Closure 18, 22 & 24 & 26 & Closure 20, 10 & 12 & 14 & Closure 10, 8 8 8 & Closure8, 12 12 12 & Closure10, 14 14 14 & Closure12, 16 16 16 & Closure14, 18 18 18 & Closure16, 20 20 20 & Closure18, 22 22 22 & Closure20, 24 24 24 & Closure20, 12 12 14 & Closure10, 14 14 16 & Closure12, 16 16 18 & Closure14, 18 18 20 & Closure16, 20 20 22 & Closure18, 22 22 24 & Closure18, 24 24 26 & Closure20
боја:
Природна Боја
Пакување:
3 еез Weft & 1 компјутер Затворање
Најдолг Коса Дел:
>=5%
Може Да Се Permed:
Yes
Материјал Одделение:
Не-Remy Коса
Бренд Име:
ДЕНЕС САМО
Погоден Умирање Бои:
сите бои
Човечка Коса Тип:
Перуанскиот Коса
Текстура:
телото бран
R

Тие исто така купуваат со овој производ