.

.

60 Компјутери/многу Долго Стил РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ СЕКОГАШ СВЕЖИ Kraft Хартија за Печење Печат Налепница/Гроздобер DIY Подароци Објавено Стаклена тегла запечатување етик

60 Компјутери/многу Долго Стил РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ СЕКОГАШ СВЕЖИ Kraft Хартија за Печење Печат Налепница/Гроздобер DIY Подароци

DEN 116.16
Количина на стоки


Материјал : Хартија
Тежина : 34.5 g/многу
Големина : Како фотографија покажува
Количина : 60 парчиња по многу.
DIY со себе.Како што гледате оваа прекрасна налепница,може да се користи на подарок или било каде треба декорација, со полна со љубов. Лесен за употреба. Совршен за декорација премногу ^^
Забелешки :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Бренд Име:
YCDBTH
Број На Модел На:
1C062
Материјал:
Хартија
R

Тие исто така купуваат со овој производ