.

.

18cm Природен Сон Аметист Кварцен Кристал Стапче Точка Исцелување LA2072

18cm Природен Сон Аметист Кварцен Кристал Стапче Точка Исцелување LA2072

DEN 2472.96
Количина на стоки


18cm Природен Сон Аметист Кварцен Кристал Стапче Точка Исцелување LA2072
Тежина : 390g
Големина : 180*45mm
Објектот на сликата е точно оној што ќе ја добие.Сите слики биле направени во дневна светлина.

Материјал:
Кристално
Бренд Име:
RongDe Накит
Стил:
Фенг Шуи
Тема:
Љубов
Регионален Функција:
Европа
R

Тие исто така купуваат со овој производ