.

.

5x Пластични Случај 22 Ohm 2 Игли PTC Стартер Реле за Фрижидер

5x Пластични Случај 22 Ohm 2 Игли PTC Стартер Реле за Фрижидер

DEN 145.92
Количина на стоки

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. Ве молиме, напишете точно ПОШТЕНСКИ КОД. Рускиот гостин МОРА да го НАПИШЕТЕ целото ИМЕ и презиме за да примите пакет. Ви благодариме!
2 игли, 22 Ohm отпор, пластични домување.
Идеален резервни делови за фрижидер, е лесно да се инсталира.
Пластични Случај 22 Ohm 2 Игли PTC Стартер Реле за Фрижидер Име на Производ : PTC Стартер Реле;Материјал : Пластични Отпор : 22 Ohm;Pin Број : 2 Вкупната Големина : 2.9 x 2.1 x 2.7 cm/1.1" x 0.8" x 1.1"(L*W*H);Боја : Црна Нето Тежина : 12g Пакет : 1 x PTC Стартер Реле Име на Производ : PTC Стартер Реле;Материјал : Пластични Отпор : 22 Ohm;Pin Број : 2 Вкупната Големина : 2.9 x 2.1 x 2.7 cm/1.1" x 0.8" x 1.1"(L*W*H);Боја : Црна Нето Тежина : 12g Пакет : 1 x PTC Стартер Реле

Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Теорија:
моќ реле
Големина:
other
Заштита На Функција:
Други
R

Тие исто така купуваат со овој производ