.

.

GraceAngie 1 Пар Нова Мода Врвен Квалитет Матирано Камен Рака Декорација Жените Хривнија Деликатна Црна DIY Алка Буда Монистра

GraceAngie 1 Пар Нова Мода Врвен Квалитет Матирано Камен Рака Декорација Жените Хривнија Деликатна Црна DIY Алка Буда Монистра

DEN 205.00
DEN 401.76
-49 %
Количина на стоки


Опис На Производот :
100% Нов Бренд И Висок Квалитет
Бренд Име : Grace Angie
Карактеристики : Матирано Камен Рака Декорација Жените Хривнија Деликатна Црна DIY Алка Буда Монистра
Материјали : Камен Матирано
Хривнија Должина : 18 cm
Монистра Дијаметар : 8 mm
Боја : како на сликата
Количина : 1 пар
Answer : ___________________________ Note : 1cm=10мм ,1mm=0.0393 инчен,1inch=25.4 mm
Напомена :
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.
2.Поради светлината и на екранот разлики,боја на објектот може да биде малку поинаков од слики.
3.Боите може да има разлика како различни екранот,ве молиме да се разбере.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Фото Покаже :

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Материјал:
Камен
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
GraceAngie
Број На Модел На:
CJ734
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
хривнија
Метали Тип:
Матирано Камен
Функција:
хривнија
боја:
како Слика
КОЛИЧИНА:
1 пар
хривнија должина:
18 cm
Тежина:
70 g
Монистра Дијаметар:
8 mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ