.

.

Viewi 10X Авто t10 лер светилки сијалица 0.5 w Dc 12v 1pcs 5050 чип Автомобил Стил Паркинг Внатрешни работи Страна Табла Лиценца Светлина Светилка

Viewi 10X Авто t10 лер светилки сијалица 0.5 w Dc 12v 1pcs 5050 чип Автомобил Стил Паркинг Внатрешни работи Страна Табла Лиценца

DEN 316.32
Количина на стоки

(По еден за секој пакет)
Среќно и Среќен Ден!. Со цел да се избегне доцнење од сопствени ревизии, производи може да биде splitted во уште еден пакет во зависност од телесната тежина и волумен.5 w
Lumens : 50 LM
Led база : T10
Зрак агол : 360 степени
Големина:32*10ММ
Производ тежина : 2g
Пакетот вклучува :
10 парчиња многу
Забелешка погоре цената не е вклучена било Увозни давачки, даноци и други дополнителни трошоци. (според вашата дестинација) од страна на шпедитерот на Alixpress. Уште еден следење на број ќе се обезбедува соодветно.
Долг животен век, до 15,000 часа. Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена, но може да потрае подолго време во зависност од различни земји,' регионот и обичаи и празници како Божиќ пошта одложувања итн.
И ние ќе брод на стоките до вас од страна на EMS DHL ПРОЗОРЦИ и др. Ви благодариме за вашата поддршка однапред. Превозот од Кинески Складиште на Превозот Тип Земја Превозот Време Воздухопловната и да се регистрирате воздухопловната сад,Канада 10-20 дена Австралија, Нов Зеланд, Сингапур 15-25 работни дена
Велика Британија, Франција, Шпанија, Германија, Холандија, Јапонија, Белгија,
Данска, Финска, Ирска, Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија 20-30 работни дена Бразил и Мексико 20-35 работни дена Русија 20-35 работни дена Другите земји 10-25 работни дена Сингапур & Кина (ЕМС) Сите држави, освен оние наведени подолу 6-10 работни дена Бразил и Русија 10-25 работни дена Забрзана Испорака(DHL) во Светот 3-7 работни дена ПОВРАТНИ информации
Вашето мислење е многу важна за нас. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чува intheir оригинални статус.
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.5 w Dc 12v 1pcs 5050 чип Автомобил Стил Паркинг Внатрешни работи Страна Табла Лиценца Светлина Светилка
Карактеристики :
100% Сосема нов & висок квалитет.Срдечно ве покануваме да ја напушти својата позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, за секоја трансакција. Многу благодарам!
ПОШТЕНСКИ ПРЕВОЗОТ
1. Pls љубезно ни остави вашиот пет-ѕвезда повратни информации.
Ние навистина се надевам дека нашите производи и услуги може да ги задоволи вас.
започнете
крајот
Viewi 10 X Авто t10 лер светилки сијалица 0.
СТАНДАРДИ ЗА УСОГЛАСЕНОСТ
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди. Поголемиот дел од времето тоа е едноставно недоразбирање дека ние ќе бидеме среќни да се поправи.
Pls контактирајте со нас да го решите проблемот пред да ни остави негативни повратни информации.
продавачот ветување
Ве молиме да ги Прочитате сите подолу Белешки Пред поставување на својата цел :
ВОДЕЧКИТЕ ВРЕМЕ И ПРЕВОЗОТ
Обично тоа се 2 работни дена за да се подготват стоката ќе нареди, според вашата нарачка волумен и нашето производство статус. Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање. Ако не сте целосно задоволни, pls контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас.

Wattage:
5050 1leds
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
Напон:
Dc 12 v
База Тип:
t10
сертификација:
CE,RoHS
Обликот:
Спирала
LED Чип Модел:
SMD5050
Зрак Агол(°):
360°
Бренд Име:
VIEWI
Прозрачна Флукс:
250 - 499 Lumens
Температура На Боја:
LED Чип Бренд:
Epistar
Просечен Живот (часот):
50000H
Број на LED Чип:
1 buc
Моќ Толеранција:
3%
Повод:
Плоштад
Led Сијалица Тип:
Автомобил Сијалица
Должина:
17mm
боја:
Топло бела/бела/сино
Пакет Содржина:
10 компјутери /многу
Материјал:
Алуминиум+LED Чип
Гаранција:
2 години
Функција:
Висока Осветленост, Заштеда На Енергија
Тип:
led сијалица/ автомобил светлина / автомобил светилка / автомобил сијалица /автомобил 12V сијалица
Type1:
lampen/lamparas/lampadine led/lampadas
Led количина:
1 led диоди 5050 led чип
Мери моќ:
0.5 W
Прозрачна Флукс:
50 lumens
R

Тие исто така купуваат со овој производ