.

.

Жешка Секси Bodystockings црна Секс nightwear мода Секс играчки долна облека sleepwear intimates Кимоно Секс производи crotchless Teddies

Жешка Секси Bodystockings црна Секс nightwear мода Секс играчки долна облека sleepwear intimates Кимоно Секс производи crotchless

DEN 219.00
DEN 309.12
-29 %
Количина на стоки

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти.
Примачот информации
Ако треба промена на превозот адреса,pls оставете порака на редоследот по 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашата нарачка адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно и целосно. Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба во рок од 7 дена од денот на приемот за враќање на парите или замена. Ние ќе ја испорача предмети во 7 работни дена по приемот на вашата исплата. Купувачот ќе плати за превозот на трошоците за враќање на предмети.
Повратни информации
Сите наши објекти ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот.Ако Сте, ве Молиме Контактирајте со нас
Превозот
Предмети ќе биде предаден во рок од 1-7 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Ние ќе ви помогне да го прогласи објектот како подарок со ниска вредност.
Враќање & замена
Сите наши објекти ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. Купувачот ќе плати за превозот на трошоците за враќање на предмети. Пред да се врати на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати размена на настава.
· Ние се Концентрираме на Големо и Мало Секси долна облека . Пратката трае од 2 до 5 недели за да ви стигне.
ВИСИНА : 155~176 CM = 5feet 1 Инчи~5feet 8 инчи
>
ТЕЖИНА : 45-72 KG
Биста : 70-104cm 27-42 инчи
Половината : 60-100cm 23-40 инчи
Хип : 76-104cm 30-42 инчи
**************МОДЕЛИ ПОКАЖУВААТ***********
Црна
· Нашата Компанија се Наоѓа на Yiwu Кина , Ние Соработуваме Со Многу Фабрика во Кина . Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба во рок од 7 дена од денот на приемот за враќање на парите или замена.
Ако вашата висина и тежина во рамките на следниве граници, можете да изберете Една Големина ,можете да го носат и ќе биде многу Секси. Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени предмети. Ако вие не може да чека толку долго, ве молиме изберете друга превозот начини, како EMS/ Федекс/ UPS/ DHL.
· Ние сме во Потрага за долгорочен Партнер .
Време на испорака
Нормално ние обезбеди Бесплатен Превозот преку Кина Пост Воздух Mail да делумно земјата. Времето за испорака зависи од дестинации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти.
За било итно цел или се комбинираат пратката,ве молиме контактирајте со нас за да го промените превозот начин од Експрес, ние ќе го најдете најдоброто решение за да ги зачувате вашите трошоци. Бразил) ќе го направи тоа подолго од 4 недели, ве молиме да бидете трпеливи.
Нашето ветување
Нашата компанија само продаде најдобар квалитет на производот s
Ние само се обезбеди најдобри servic e
Ние само го користи најбрзиот logistice
Ние Доверливи превозот
Верувам дека ќе можат да станат долгорочно партнерство
За Големина : Ова е Една Големина со добра еластичност, една големина одговара на повеќето жени или девојчиња(XS/S/M/L/XL/XXL). Пред да се врати на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати размена на настава. Далечински земји и строги Царински (на пр.

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, One Size
Тип На Објект:
Телото Одговараат На
Пол:
Жените
Број На Модел На:
L-HS630
Бренд Име:
WOAIXDD
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Spandex,Најлон
Ткаенина Тип:
Dobby
Пакет:
Индивидуално спакувани со пластична кеса
Is_customized:
Yes
Потекло:
Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ