.

.

Модерната камен стакло +железо LED таванот светилка креативни стакло уметност Бела Хотел коридор дневна соба таванот светлина ZA925413

Модерната камен стакло +железо LED таванот светилка креативни стакло уметност Бела Хотел коридор дневна соба таванот светлина

DEN 3312.00
Количина на стоки


Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
Информации за производот Преглед :
[Боја] : (како што е прикажано)
[Главен материјал] : стакло+железо
[Извор на светлина] : e27(не Содржи извор на светлина)
[Применуваат] : дневна соба, ресторан, детски 's соба, спална соба и така натаму
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)
[Size] : S 23 CM, M33 CM, L40 CM

Боја На Каросеријата:
S 23CM, М 33CM, L 40CM
Тип На Објект:
таванот светла
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Техника:
Перфориран
Употреба:
празник
Карактеристики:
0123
База Тип:
E27
Материјал:
Легура
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Гаранција:
1
сертификација:
CCC
Број На Модел На:
0123
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
1
R

Тие исто така купуваат со овој производ