.

.

Вакуум Контрола на Притисокот Вакуум Резервоарот за Складирање Канистер Топка За Грејач AC Вакуум Резервоарот 47076 ЕП-CGQ187

Вакуум Контрола на Притисокот Вакуум Резервоарот за Складирање Канистер Топка За Грејач AC Вакуум Резервоарот 47076 ЕП-CGQ187

DEN 144.48
Количина на стоки


НИ 176.42 / парче НАС 83.41 / парче НАС 30.01 / set НИ 54.01 / set НИ 48.59 / set НИ 24.01 / парче НАС 24.01 / парче НАС 19.26 / set НИ 53.18 / set НИ 5.01 / set НИ 32.09 / set НИ 5.01 / парче НАС 26.01 / парче НАС 10.01 / set НИ 70.01 / set
Што се купување на 100% Сосема Нов на : EPMAN -Вакуум Контрола на Притисокот Вакуум Резервоарот за Складирање Канистер Топка За Грејач AC Вакуум Резервоарот 47076 ЕП-CGQ187
Објектот Функција Специфики :
1 : потребно Е замена компонента за враќање на контрола на Четири Тркала (4 WD), грејач отвори, и други додатоци
2 : Замена со Помали Вакуум Топката / сфера работи во врска со Масло Кулер за Полнење
3 : се Направени од издржлив пластични да се спротивстави на вакуум протекување и заштита на печат од оштетување
4 : Голем број на резервоари кои се достапни за широк спектар на апликации
Маркетинг Опис :
Вакуум Резервоарот враќа соодветна вакуум за да се задржи вашиот мотор вршење непречено. Резервоарот е конструиран од високо-квалитетни материјали да му се спротивстават на екстремни под хауба температури за долготраен животен век.
Примена :
Универзална
За Chevrolet/ За GMC /За Кадилак/ За Chevrolet / За Oldsmobile / За Buick
За General Motors 10000669 1993-73
Конектор Пол : Машки
Осветленост Дел Број : 10000669, 47076, 15-72235, DOR47076
Клучни Зборови За Пребарување : Вакуум Резервоарот, Резервоарот, Складирање, Емисии
Материјал : Црна Пластика
Монтажа Хардвер Вклучени : Никој
Пакет Содржина : Вакуум Складирање Канистер
Опис На Производот : Вакуум Резервоарот Единица
Сленг Опис : Вакуум Канистер
Вакуум Порта Количина : 2 Порт
Види Точка Спецификите одделението за дополнителни спецификации за овој дел.
**************НИЕ ПРЕПОРАЧУВАМЕ ПРОФЕСИОНАЛНА ИНСТАЛАЦИЈА!***************
*Без инсталација Алатка и Без настава се Вклучени, Професионална Инсталација се Препорачува*
Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата. Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци. Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате. Професионалната инсталација се препорачува.

Бренд Име:
EPMAN
Година:
1945-2017
Име На Модел:
EP-CGQ187
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
000inch
Објектот Ширина:
00inch
Објектот Висина:
00inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
Пластични делови
Специјални Функции:
Универзална
Тип На Објект:
Handbrakes
Боја/Крај:
Црна
Точка име :
притисок во резервоарот
Дел Име:
Вакуум Резервоарот
Дел 2 Име:
Вакуум Канистер Топка
Заменете објект:
Воздух Резервоарот
Електрични Конектори За Родово:
Машки
Инженерство Име:
Вакуум Резервоарот Единица
Монтажа Хардвер Вклучени:
No
Пакет содржина:
1 компјутер Вакуум Складирање Канистер
Вакуум Порта Количина:
2
R

Тие исто така купуваат со овој производ