.

.

CROWDALE DIY Customizer Жените Кеси животинско Слатки кучиња Печати Торба Секојдневен Tote Чанта Женски Платно Дама шопинг торба

CROWDALE DIY Customizer Жените Кеси животинско Слатки кучиња Печати Торба Секојдневен Tote Чанта Женски Платно Дама шопинг торба

DEN 543.00
DEN 905.76
-40 %
Количина на стоки


Големина:
(30cm
Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Надворешноста:
Отворете Џеб
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Две
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб
Обвивка Материјал:
Платно
Декорација:
Цртан Филм Печатење
Бренд Име:
CROWDALE
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Т ФОРМА ТРЕБА ДА ТОРБА
Главен Материјал:
Платно
Обликот:
Трапец
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Стил:
Повик
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
трапец торба
Местото на Оригиналот:
вреќа новогодишни подароци
предмети:
жените чанти
Точка име :
Т ФОРМА ТРЕБА ДА ТОРБА
is_customized:
yes
боја:
balck со бела
Големина:
44.5 cm*35cm
Тежина:
0.3kg
Главен Материјал:
Полиестер
Главната фигура:
симпатична doges
R

Тие исто така купуваат со овој производ