.

.

Безжичен Систем за видео надзор WiFi NVR Комплет 2ch 960P 1.3 MP IP Камера водоотпорен отворен P2P Home Security System Надзор Колекции

Безжичен Систем за видео надзор WiFi NVR Комплет 2ch 960P 1.3 MP IP Камера водоотпорен отворен P2P Home Security System Надзор

DEN 7824.00
Количина на стоки

Ве молиме да ги проверите деталите на производот страница за опис. Купувачот е одговорен за трошоците за враќање на било која стока. Се врати и враќање 1)Производите може да се врати за наплата или замена во рок од 30 дена откако ќе го добие тоа. Превозот 1) Ние ќе брод објекти надвор во рок од 5 работни дена по вашата исплата е потврдена од страна Aliexpress поради повеќето предмети треба време да се произведуваат. Како увозни давачки ќе се наплаќа зависи од секоја земја сопствени политики. Ние се стремиме да заработи 100% совршен"со 5 ѕвезди"резултати од вас. DVR и Камери може да се врати за поправка во рок од 1 година од датумот на купување. Тоа е на купувачот одговорност за било обичај должност такси кои можат да бидат наплатени по испораката. 2) Ние поддршка бесплатен превозот за повеќето земји. Видео поддршка преглед/снимање/репродукција/USB бекап
5. Ве молиме контактирајте со нас за кој било производ или услуга прашања пред да се отвори расправа за Aliexpress. Сите производи се врати за нас без RMA ќе биде испратена назад до купувачот на неговите/нејзините расходи. Автоматски врска помеѓу NVR и IPC
4. Врати стока, мора да се неискористени, во оригинално пакување и ги вклучуваат сите додатоци.3 Мегапикселна 1/3" Прогресивно Скенирање Сензор
Резолуција : HDMI, 1280*960
Леќи на камерата : 3. Ако пакетот е одбиена од страна на купувачот за сопствени цена, купувачот ќе биде одговорен за круг патување превозот надомест. Star-резултати се многу важни за нас. Купувачот може да ни овозможи брод од страна на друг превозот начин.3 MP
Сензор на слика
1/3"CMOS
Леќа
3. Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие нашиот бизнис и служат подобро. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и ќе биде ослободен, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Добиете Инстант e-mail известувања ако движење откриен
7. Пред секое враќање, Враќање Стока за ставање во Промет (RMA) мора да бидат издадени од страна на јавите на продавачот. Нашите професионални услуги на клиентите и техничка поддршка ќе се потрудиме да ви помогнеме. Трошоците за превозот се неповратни. Вградениот WIFI Модул со високи перформанси и висока стабилност
3. 4channel 1080 P безжична Мрежа видео рекордер
2. 3) Со цел да се избегне или намали увозните даноци, ние ќе го пријават како "ПОДАРОК" со помала вредност. Проблем на Сите објекти се под строга проверка пред да се испорача.0
Потрошувачка на енергија
≤5 W
Домување големина(mm)
258mm×210mm×42mm
Моќност
DC12 V
1. 5) Бесплатно оддалечена област такса Ако дестинацијата е дијагностициран како оддалечена област, имаме следниве решенија.6 mm
Поток
Dual-крак : [email protected]; [email protected]
Резолуција
1280x960
Ден-ноќ режим
Самостојно движење/Бои/Црно-бело
Минимална осветлување
Бои : 0.
NVR Спецификација :
1. Ако најдете било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Ali Express центарот за пораки или Цел страница за секое прашање.1 Лукс Црно-бело : 0.(Вообичаените за 20usd) Ако купувачот може да го замени оригиналниот место на уште еден кој не е оддалечена област, тоа не им е потребна дополнителна далечински такса.

Изгради-во HDD:
Никој, 1T, 2T, 3T, 4T
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Бренд Име:
Yanivision
Должина на кабел:
Никој
КОМПЈУТЕРИ на Камера:
2 парчиња
Број На Модел На:
DJ-K9602-960P
IR растојание:
На 20 милиони, безжичен систем за видео надзор
камерата напојување:
12V DC 1А (со локална употреба приклучок)
Движење Откривање:
Поддршка
P2P видите:
Поддршка
HDD:
Поддршка max 1*4TB(Не се вклучени)
Тип:
960P 2 камерата поставена wifi nvr комплет
R

Тие исто така купуваат со овој производ