.

.

Нови Пристигнување! Нерѓосувачки Челик Рацете Слободни Автоматско IR Сензор Touchless Течен Сапун Dispensert

Нови Пристигнување! Нерѓосувачки Челик Рацете Слободни Автоматско IR Сензор Touchless Течен Сапун Dispensert

DEN 911.52
Количина на стоки


2016 Година Нови Пристигнување! Нерѓосувачки Челик Рацете Слободни Автоматско IR Сензор Touchless Течен Сапун Dispensert
Произведено во Кина од Грижи радост Медицински Ко.ltd
Нерѓосувачки Челик Рацете Слободни Автоматско IR Сензор Touchless Течен Сапун Фармацевт
Модел : 400155
Карактеристики :
Вграден во инфрацрвен smart sensor.
Голем, лесно да се пополни отворање.
Штедите сапун и да се намали ширењето на бактерии.
Користење со јадење сапун, течни рака сапун, или рака sanitizer.
Ниска моќност цена,4 AAA батерија продолжи да работи од страна на една година.
Се применуваат на сите видови на течен сапун за рака,лице,коса,бања,dishware,итн.
Широко се користи во бањи и кујни во дом, канцеларија, училиште, болница, хотел, итн.
Спецификација :
Материјал : ABS пластика +Нерѓосувачки челик
Сензор за положба : 2.5-7.5 cm
Индукција време : 0.5 секунди
Максимален капацитет : 280ml
Секој пат кога течноста е за 1ml
Димензија : 18cm x 7.5 cm
Powered by : 4 x AAA батерии (не се вклучени)
Тежина : 300g
Пакет Се Вклучени :
1 x Автоматски Сапун Фармацевт

is_customized:
Yes
Тип:
Други
Број На Модел На:
400155
Состојба:
Нов со ознаки
Тип:
Touchless Сапун Фармацевт
Земја/Регион на Производство:
Кина
Материјал:
ABS пластика +Нерѓосувачки челик
боја:
Како слик прикажани
SKU:
400155
сензор позиција:
2.5-7.5 cm
Индукција време:
0.5 секунди
Максимален капацитет:
280ML
димензија:
18cm x 7.5 cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ