.

.

13mm Стартер Рачката на Педалата За 110cc 125cc 140cc Јама Dirt Bike

13mm Стартер Рачката на Педалата За 110cc 125cc 140cc Јама Dirt Bike

DEN 613.92
Количина на стоки


Новата Замена На Делови
Тежина : Околу 350g
Пакет Се Вклучени : 1* Kick Starter
Одговара : 90cc 110cc & 125cc 4-мозочен удар велосипед.Повеќето Кинески увоз Јама Кал велосипеди.
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате,ви Благодарам многу.

Тип На Објект:
Нога Почива
Бренд Име:
Pouvoir
Објектот Тежина:
322g
Материјал Тип:
легура Пластични Собранието производи
Име На Модел:
За 90cc 110cc 125cc
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ