.

.

Едноставен модерен правоаголна трпезарија лустерот атмосферски мода дневна соба партиција LED кристал светилка SJ69 LU1011

Едноставен модерен правоаголна трпезарија лустерот атмосферски мода дневна соба партиција LED кристал светилка SJ69 LU1011

DEN 9024.00
Количина на стоки


Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
опис :
(1) Материјал : кристално
(2) Боја : јасно
(3) Осветлување : LED
(4) Напон : 90 V-260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.
Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.
Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
димензии : Должина 60/80/100cm ширина 20/20/20cm Висока 100/100/100cm

Боја На Каросеријата:
Должина 60см, Должина 80см, 100cm Должина
Тип На Објект:
Pendant Светла
Стил:
Модерна
Гаранција:
A
Бренд Име:
WINZSC
Број на извори на светлина:
6
Тело Материјал:
Кристал,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Заврши:
Полиран Челик
Напон:
90-260V
База Тип:
GU10
Број На Модел На:
A
Абажур Боја:
Сребро.
Техника:
обложено
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Место:
Студија,Салон
Материјал:
Кристално
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Примена:
Трпезарија
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Други
R

Тие исто така купуваат со овој производ